MEDYA

O Ses Türkiye yarışmacısına sorduklarıyla güldürdü!

O Ses Türkiye'nin 5 Kasım 2017 Pazar akşamı yayınlanan bölümünde Gökhan Özoğuz, sahnedeki yarışmacıya sorduklarıyla güldürdü.

O Ses Türkiye'nin 5 Kasım 2017 Pazar akşamı yayınlanan bölümünde dizinden rahatsızlık geçirdiğini söyleyen Gökhan Özoğuz, fizyoterapi öğrencisi Pelin Güneş'e rahatsızlığıyla ilgili sorular sordu. Daha sonra Acun Ilıcalı araya girince ortaya keyifli bir sohbet çıktı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar