BIST 5.554
DOLAR 23,30
EURO 25,31
ALTIN 1.470,79
MEDYA

Çukur 3. yeni bölüm 2. özel sahne

Çukur dizisi 3. yeni bölümünden çok özel bir sahne daha yayınlandı. Çukur 3. yeni bölümüyle 6 Kasım 2017 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Çukur 3. yeni bölümünden çok özel bir sahne daha yayınlandı; Çukur 3. yeni bölümüyle 6 Kasım 2017 Pazartesi akşamı Show TV'de...

Çukur 30 Ekim 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan 2. bölümünde: 18 yaşında ailesini ve her şeyi arkasında bırakarak ayrıldığı Çukur’a geri dönen Yamaç, hayatında yeni bir döneme adım atar. Ağabeyi Kahraman’ın öldürülmesi, babası İdris Koçovalı’nın hastanede olması Yamaç’ın omuzlarına taşıyabileceğinden daha fazla yük bindirir. Bu esnada Çukur’da intikam yemini edilir. Nefesler tutulur; gözler Vartolu ve adamları ile başta Koçovalı Ailesi olmak üzere mahalle sakinlerinin arasındaki büyük karşılaşmaya çevrilir. İntikam ateşinin yanacağı bölümde adrenalin dozu doruk noktasına çıkarken Yamaç’ın aklı aynı zamanda Sena’dadır. Sevdiği adamı arama çalışmaları sonuç vermeyen Sena, İzmir’e ailesinin yanına gider. Ancak ikili kısa bir zaman sonra bir araya gelecek ve kendilerini büyük bir tehlike altında bulacaktır.

Sitene Ekle