BIST 4.977
DOLAR 18,81
EURO 20,43
ALTIN 1.165,19
HABER /  GÜNCEL

O Hayat Benim 100. bölüm sezon finali fragmanı

FOX TV'nin sevilen dizisi O Hayat Benim bugün sezon finali yapıyor. O Hayat Benim 100. bölüm sezon finali fragmanı ve detayları internethaber.com'da.

Abone ol

O Hayat Benim sezon finali bölümü fragmanı yayınlandı. O Hayat Benim 100. bölüm sezon finalinde Efsun ile Bahar'ı büyük bir oaly beklemektedir. Bahar ve Efsun artık bir yol ayrımındadır. O Hayat Benim sezon finali fragmanı ve detayları haberimizde...

O HAYAT BENİM 100. BÖLÜM FRAGMANI - SEZON FİNALİ

OBahar ve Efsun bir yol ayrımındadır! Efsun’un acısı kaldıramayacağı kadar büyüktür ve bebeğini kaybettiği için Bahar’ı suçluyordur. Bahar ise mahkemenin hakkında vereceği hükmü beklerken, asıl büyük vicdan azabını Efsun’un başına gelenlerden dolayı çekmektedir.

Sultan, Efsun’un acısına son vermek uğruna her şeyi göze almıştır. Bahar ile Efsun’u sonsuza dek düşman yapacak bir Oyun tezgahlanmaya başlar. Ama hiçbirinin hesap etmediği bir şey vardır. Kenan nihayet gözlerini açmıştır ve intikam istiyordur! Atahan ailesi de içten bir çöküş yaşarken, kimse güvende değildir artık. Bahar, Efsun, Ateş, Arda... Ortalık yangın yerine dönerken, bu alevler hepsini yutmak üzeredir!

O HAYAT BENİM 99. SON BÖLÜM ÖZETİ

Bahar’ın kaçışı ve Efsun’la Arda’nın onu yalnız bırakmayışı, iki kız kardeşi hiç olmadığı kadar yakınlaştırmaktadır. Herkes adına büyük fedakârlıklar gerektirir bu yolculuk... Ömer, Bahar’ı yirmi dört saat içinde yakalamak konusunda son derece kararlıdır.

Ateş de peşindeki Ömer’i atlatıp Bahar’a kavuşabilmek için gözünü karartacaktır. Bahar’ın durumunu ve Sultan’ın yeğenleriyle ilgili zaafını kendi çıkarları için kullanacak insanlar türer dört bir tarafta. Atahan ailesi için de bir dağılma sürecidir sanki bu... Bahar ve Efsun’un yolculuğu, herkesin hayatının yeni dönemini başlatacak, beklenmedik olaylara gebedir. İki kardeşi yakınlaştıran bu süreç, belki de her şeyin sonu demektir aslında!

O HAYAT BENİM DİZİSİ KONUSU

O Hayat Benim, 16 Şubat 2014'ten itibaren yayın hayatına geçen O Hayat Benim izleyicilerle buluştu.Yönetmenliği, Hamdi Alkan'ın yaptığı, Senaristiği Yekta Torun ve Melis Başar 'ın üstlendiği baş rollerinde Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray, Sinan Albayrak, Ahu Sungur, Oya Başar, İclal Aydın, Zerrin Sümer ve Süleyman Atanısev'in paylaştığı dizininin ilk yayın tarihi 16 Şubat 2014 olan, Fox TV ekranlarında yayınlanan Türk televizyon dizisi.

Mehmet Emir ve Hasret birbirine aşık iki gençtir. Ancak Hasret’in babası Yusuf, evlenmelerine karşı çıkar. Kızının hamileliği de ortaya çıkınca çıldırır ve iki genci ayırır, Mehmet Emir’ e de Hasret’in öldüğünü söyler.

Hasret doğum yapınca bebek elinden alınır. Yusuf, bebeği büyütmesi için yardımcısı İlyas’a teslim eder. Adı Bahar olur, İlyas’ın Efsun adında bir bebeği daha vardır. İlyas ve karısı Nuran, Efsun ve Bahar’ı kardeş gibi büyütürler.

Aradan yirmi yıl geçer. Yusuf vicdan azabıyla Bahar’ı babası Mehmet Emir’e götürmeye karar verir. Gecekonduda büyüyen Bahar ‘gerçek hayatına’ kavuşacaktır nihayet. Hayal bile edemeyeceği servetin tek varisidir. Bahar Köşklerde oturacak, yatlarda gezecek, en iyi okullarda okuyacaktır… Kısaca parıltısıyla göz kamaştıran o hayat’ın sahibi olacaktır. Ancak kader buna izin vermemektedir, her şey bir anda ters yüz olur. Artık sadece Bahar’ın değil kimsenin ‘hayat’ı eskisi gibi olmayacaktır.

 O HAYAT BENİM DİZİSİ OYUNCULARI

Ateş German
Keremcem
Başarılı bir avukat. İş dünyasının önemli isimlerinden biri haline gelen Mehmet Emir Atahan’ın sağ kolu. Ateş göründüğü gibi biri değil aslında. Kalbinin derinliklerinde sakladığı bir sırrı var .Annesini ve babasını daha o küçükken öldürmüşler. Annesini öldürdüğü adamın kolundaki işareti görmüş. Ve 20 Yıl sonra o adamı bulmuş. Ve bu emri ona kimin verdiğini öğrenmiş. Edibe Atahan Mehmet Emir'in annesi.Edibe Atahan felç olmuş.Ama sonralar hastalığı geçmiş.Ama hiçkimseye söylememiş. Sonra herkes öğrenmiş ve Ateş onu hapse attırmış. Sonra Atahanlarla barışmış. Bahara gerçekleri o söylemiştir.Aynı zamanda, Bahar'la tanışmadan önce, İsviçre'de Arzu adında bir kızla evliydi. Ateş ile Arzu, bir süre beraber yaşadıktan sonra kavga edip ayrılmışlar. Sonra Ateş Türkiye'ye dönmüş. Ama Ateş gider gitmez Arzu Ateş'ten hamile kalmış. İşte 5 yıl sonra, Arzu ve 5 yaşındaki oğlu Doruk, Ateş'i bulmak için Türkiye'ye yola çıkmışlar ve onu bulmuşlar. Ateş oğlunu görür görmez, anlamış artık onsuz yaşayamayacağını... 80.bölümde Doruk ölünce çok ama çok yıpranır.

Bahar Atahan
Ezgi Asaroğlu
21 yaşında dünya güzeli bir kız. İncelikli, samimi, iyi niyetli. İnsanları mutlu etmekten hoşlanıyor. Bahar aslında Mehmet Emir Atahan’ın kızı. Ne annesi Hasret’i, ne de gerçek babası Mehmet Emir’i tanıyor. Dedesi Yusuf’un doğar doğmaz emanet ettiği Nuran ve İlyas’la birlikte yaşıyor. Nuran’ı annesi, İlyas’ı da babası biliyor. Bir de ailenin öz kızı olan Efsun var tabi aynı çatı altında… Kendine ait hayatın ancak kıyısında kalabiliyor Bahar. Hayatını çalan kız kardeşi Efsun ve üvey annesi Nuran yüzünden. 62 bölümde gerçekleri öğrenince biraz hastalandı ve yıprandı. Hasret ve Mehmet Emir'e hemen alışamadı. Sanki o hiç doğmamış, o hiç yaşamamış...

Efsun Demirci Atahan
Ceren Moray
21 yaşında. Hoş, Güzel ve dikkat çekici bir kız. Oldukça da havalı. En bilinen özelliği, çok konuşması. Sürekli konuştuğu için ortalığı karıştırıyor. Hırslı ve oldukça bencil bir kız Efsun. Gerektiğinde rakibini yok etmekten çekinmeyecek kadar da gözü kara. Rahat bir hayata kavuşmak istiyor. Bunu da parayla yapabileceğini biliyor. Söz konusu Bahar’ın hayatını elinden almak olunca da vicdan azabı çekmiyor, hatta Ateş ile birlikte olduğunu söyleyerek ikisini ayırmış ama bütün hepsi yalan olduğu ortaya çıkınca Bahar ile Ateş yeniden bir araya gelmiştir.Efsun. Sebebi belli. Bahar’ın parada pulda gözü yok. Ona tepsi içinde sunsalar o elinin tersiyle iter hepsini. Oysa Efsun zenginliğe, ihtişama, parıltıya bayılıyor. 39. bölümde İsmail ile birbirine aşık olurlar. 54. bölümde Bahar onu bırakıp Kıbrıs'a gidince psikolojisi bozulur, ciğerleri iflas eder ve hastalanıp hastaneye kaldırılır. Bahar bunu duyunca Kıbrıs'tan İstanbul'a kadar gelir. Efsun bunu hisseder ve iyileşip eski sağlığına kavuşur, fakat sonra tekrar hastalanır ve böbrek nakli için donör aranır ve bulunur.Sonra Efsun iyileşir. 62 bölümde Bahar gerçekleri öğrenince çok utanır .Atahan ailesiyle hep kavga etmiştir. Ardayla evlidir.

Mehmet Emir Atahan
Sinan Albayrak
45 yaşında. İyi niyetli, sabırlı ve disiplinli. Aile şirketini başarıyla yönetiyor. Efsun’un Mehmet Emir için anlamı büyük. Mehmet Emir hem kaybettiği aşkından bir iz bulduğu için seviniyor, hem de kendi kanından evladının sevgisini tadacağı için heyecanlanıyor. O da kızının Efsun olduğunu sanıyordu... 62 bölümde gerçek kızının Bahar olduğunu öğrenir.

Sultan
Oya Başar
Efsun'un teyzesi Sultan, 50 yaş civarında, sert görünümlü bir kadın. Yüzüne bakıldığında gençliğinde de ne kadar güzel olduğunu anlamak hiç de zor değil. Şimdi de hâlâ havalı ve alımlı ama yüzünde hep bir kırgınlık, hep bir öfke var. Bu öfkenin sebebi de acılarla, hayal kırıklığıyla, mücadeleyle geçmiş koskoca bir hayat. Hülya dan ve Ardadan nefret ediyor... 66. bölümde Arda katil olunca Sultan ona ceza vermiş ve Ardayı kullanmıştır. Onu ve Hülyayı tehlikeli oyunların içine kullanmıştır...Aynı zamanda 25 yıl bir bebek doğurmuş, bakamayacağı için kız kardeşi Nuran'a vermiş. İlyas kızmış Nuran'a, sen başkasının çocuğuna bakamazsın demiş. İlyas da gitmiş bebeği Ganimet'e vermiş.

Ilyas Demirci
Süleyman Atanısev
Hayatta dikiş tutturamamış biri. Yusuf, Bahar’ı ona emanet ettikten sonra defalarca çeşitli işlere girdiyse her zaman parayı batırmış.İşi gücü olmadığı için Yusuf’un gönderdiği parayla geçiniyor. Duygusal bir adam İlyas. Karısı ve kızının istekleri arasında kaybolan biri. Kendi düşüncelerini dillendiremiyor çoğu kez. Bahar’a yakınlık gösteriyor, üveylik çektirmemek için kızın arkasında duruyor.Aynı zamanda Nuran'ın ablası Sultan, 25 yıl önce Zeynep adında bir bebek dünyaya getirmiş ve bakamayacağı için kız kardeşi Nuran'a vermiştir. İlyas buna izin vermemiş ve Zeynep'i eskiden tanıdığı bir kadına Ganimet'e vermiştir.

İsmail Demirkan
Cem Kılıç
Cinayet büro amiri .Efsunu seviyordur ama gerçekler ortaya çıkınca ayrılmışlardır. Ailesi yoktur,esirgeme kurumunda büyümüştür.

Hasret Erkıran
İclal Aydın
Bahar'ın öldü sanılan annesi. 62 bölümde gerçek kızının Bahar olduğunu öğrenir. Şimdi tek isteği, Bahar'ın ona anne demesi...

Hülya Atahan
Ahu Sungur
Mehmet Emir Atahan’ın kız kardeşi. Sultan ve Efsunla hep kavga ediyor. Müge ve Ardanın annesi. Biraz psikolojisi bozuk bir kadın. Kocasını ve annesini art arda kaybetti çünkü. Efsun'un yeni kaynanası.

Fulya Atahan
Didem İnselel
Mehmet Emir'in karısı. Hasret’den nefret eder. Baharı çok sever. 82.bölümde Umut Doruk adında bir oğlu olmuştur.

Arda Atahan
Ozan Güler
Hülyanın oğlu . Efsunla evlidir.

Hanife
Ecem Baltacı
Cevriye'nin kızıdır. Sınıf atlamaya çalışan 20'li yaşlarda bir genç kızdır.

Ganimet
Zerrin Sümer
İlyasların yeni ev sahibidir. 60 yaş civarında. Sultan'ın kızı Zeynep'i almış ve ona kendi öz kızı gibi bakmıştır.

Sürreya
Neslihan Acar
Bahar'ın eskilerde çalıştığı pastanenin sahibi.Komşulardır.Baharı çok sever.

Adile
Nesime Alış
Konağın hizmetçisidir.Beyzanın annesi.

Kenan
Cem Özer
Mehmet Emirle eskiden bir hüsumeti var. Hülya ile birbirlerine aşıklar, ama Mehmet Emir evlenmelerine engel olamadı. 80 bölümde Hülya ile evlendiler.

Arzu
Larissa
Ateş'in eski karısı. Ateş ondan bir süre sonra ayrılıp Türkiyeye dönmüş. Arzu'yla Ateşin 6 yaşındaki oğulları Doruk varmış birde... 80.bölümde Doruk öldü... Evlat acısı çok çekti Arzu... Ateş in yeni sevgilisi Bahar la hep kavga ediyor...