BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
MEDYA

Nöbet 6. bölüm fragmanı

Nöbet dizisi 6. yeni bölümüyle 14 Nisan 2019 Pazar akşamı Show TV'de olacak. Nöbet'in bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?

Nöbet 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nöbet'in yeni bölümünde neler olacak? Nöbet 14 Nisan 2019 Pazar akşamı Show TV'de...

Jandarma Komutanı Yüzbaşı Orhan Korkut, teröristlerle yaşanan sıcak çatışmada askerini korumak için kendi canını feda ederek, şehit düşer. Onun yerine gelen Binbaşı Barış, evlatlarının başını öne eğmemeye ve Orhan Yüzbaşı’yı şehit eden hainleri bulmaya yemin etmiştir.

Jandarma Özel Harekat timinin komutanı Jandarma Yüzbaşı Yiğit Alkan ise dağlarda Orhan Yüzbaşı’nın şehit olduğu saldırının da arkasında olan Jiyan kod adlı teröristin peşindedir. Devre arkadaşı ve yakın dostunu öldüren teröristi bulmaya o da yeminlidir.

Bu iki gözüpek asker, Hatay’da huzursuzluk çıkarmak isteyenlere karşı birlikte mücadele edeceklerdir.

Barış Binbaşı daha bölgeye adım atar atmaz, bölgenin zenginlerinden Ziya Cevran huzursuzluk çıkarmıştır. Ziya Cevran ve oğlu Ferit’in daha birçok sorun çıkaracağı ve kontrol altında tutulmaları gerektiği aşikardır.

Tüm bunlar olurken Yiğit Yüzbaşı, Jiyan ile ilgili bir istihbarat alır, timiyle beraber peşine düşer. Barış Binbaşı da aynı terör örgütünün ahin bir plan peşinde olduğunu farkeder ve bölgenin en ıssız vadisinde Jandarma Kuvvetleri’ne kurulan pusuyla karşı karşıya kalır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Zengin ve Yoksul 2. bölüm fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Elimi Bırakma 36. bölüm fragmanı
Bizim Hikaye 65. bölüm fragmanı
Çarpışma 17. bölüm fragmanı
Çukur 60. bölüm 2. fragmanı: 2. sezon 27. bölüm
Zalim İstanbul 2. bölüm 2. fragmanı
Vuslat 13. bölüm 2. fragmanı
AK Parti Sözcüsü Çelik: Oyların sayılması konusunda bu telaşınız niye?
İstanbul'da can pazarı: Küçük kız arabadan uçtu!
Yorumlar