HABER /  FENERBAHÇE

Nihat Özdemir'den Ali Koç'a: Günah keçisi arıyor

Bir dönem Fenerbahçe'de yöneticilik yapan TFF Başkan Vekili Nihat Özdemir, ''Ali Koç'un yönetimi büyük beklentilerle göreve geldi ama bu beklentilerin çok uzağında kaldılar. Bir günah keçisi arıyorlar anlaşılan.'' diyerek taze başkanı eleştirdi.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile FIFA Başkanı İnfantino, Türk futbolunun geleceğini masaya yatırırken, diğer yöneticiler arasında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un TFF'yi eleştiren açıklamaları gündemdeydi. 
 
Bir dönem sarı-lacivertli kulüpte başkan vekilliği görevini yürüten Nihat Özdemir, Ali Koç'un sözlerini şu şekilde değerlendirdi:
 

''TFF YÖNETİMİNE BEN KEFİLİM''

Sabah'ın haberine göre; "Fenerbahçe'nin iç siyasetine karışmak istemiyorum ama tuttuğumuz kulübün durumu da herkesi derinden yaralıyor. Ali Koç'un yönetimi büyük beklentilerle göreve geldi ama bu beklentilerin çok uzağında kaldılar. Bir günah keçisi arıyorlar anlaşılan. Ben TFF'nin tarafsızlığının teminatıyım. Fenerbahçe'nin veya başka bir kulübün aleyhine hiç bir uygulamaya göz yummam. Koç'un yaptığı kendi günahına mazeret aramak. Üzülüyorum."

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Nevşehİr Valisinden flaş peribacaları açıklaması
Terim neşteri vuruyor iki yıldızla yollar ayrılıyor
Böyle düğün davetiyesi ne görüldü ne duyuldu
İşte Nani'nin yeni takımı
BBDK vatandaşı uyardı fatura için yapılması gerekenler
Allah'ın yüzüne bakmayacağı 3 kişi kimdir büyük günahlar neler
Yorumlar 3 yorum