BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
MEDYA

Nihal Olçok ilk kez açıkladı Erol Olçok şehit olmadan önce...

15 Temmuz kanlı darbe girişiminin üzerinden bir yıl geçti. Hem oğlunu hem de eşini 15 Temmuz gecesi köprüde kaybeden Nihal Olçok, canlı yayında ilk kez bir itirafta bulundu.

15 Temmuz'da yaşanan kanlı darbe girişiminin izleri devam ediyor. Yıl dönümünde tankın önüne atlayarak şehit olan Erol Olçok'un eşi Nihal Olçok konuk olduğu bir canlı yayında çarpıcı açıklama yaptı.

Hem eşi Erol Olçok'u hem de oğlu Abdullah Tayyip'i 15 Temmuz gecesi şehit veren Nihal Olçok Fatih Altaylı'nın programına katıldı. Canlı yayında o gece yaşadılarını ve neler hissettiğini anlatan Nihal Olçok ilk kez 1 yıl sonra açıklamada bulundu.

Bunu ilk kez söylüyorum

Nihal Olçok katıldığı programda Fatih Altaylı'ya dönerek, "Bunu ilk kez söylüyorum belki de başka bir yerde söylemeyeceğim. Biz Olçok ile köprüyü çok izledik. Onun işi karşıdaydı evimiz Anadolu Yakasın'daydı. Bana bir gün şey demişti göçmeden önce, o çerkez ben arnavut. Biraz inatçıydık. Son dönemde bir düzlemde buluşmamız gerekiyordu. 15 Temmuz yaşanmadan önce Olçok bana, 'Biliyor musun Nihal biz köprüde buluşacağız' dedi. Evet köprüde buluşacağız" ifadelerini kullandı.

Sitene Ekle
Yorumlar