BIST 11.156
DOLAR 33,08
EURO 36,05
ALTIN 2.558,18
HABER /  MEDYA

Nagihan Karadere Survivor'ın korkulu rüyası!

Nagihan Karadere kimdir kaç yaşındadır Survivor'un en olaylı ismi. Sık sık takım arkadaşları ile tartışmaya giren Nagihan Karadere performansları ile Survivor'un yıldızı oldu.

Abone ol

Nagihan Karadere kimdir Survivor'da fırtınalar estiren iddialı isim. Takım arkadaşları Ebru Öztürk, Eda Akkaya ve Yunus Günçe ile sık sık tartışma yaşayan Nagihan Karadere Survivor performansları ile parmak ısırtıyor. Yarışmalarda hep ön sıralarda olan Nagihan Karadere adadaki en hırslı ve agresif isimlerden birisi.

Peki Nagihan Karadere kimdir, kaç yaşındadır? Eski milli atletlerden olan Nagihan Karadere olimpiyatlarda yaptığı hata ile zihinlere kazınmıştı.

NAGİHAN KARADERE KİMDİR SURVİVOR'DA EN AGRESİF İSİM

survivor nagihan karadere kimdir nagehan

Nagihan Karadere (d. 1984 Kadirli ), Türk atlet. Fenerbahçe'de yetişti ve sürat koşuları branşında yarıştı. Nagihan Karadere 13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazandı.

NAGİHAN KARADERE VE YUNUS GÜNÇE KAVGASI

Nagihan Karadere aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı.
 
Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yeraldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı.

NAGİHAN KARADERE ÖYLE BİR HATA YAPMIŞTI Kİ...
 
nagihan karadere survivor kimdir2012 Yaz Olimpiyatları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı. Yarışın ardından tüm Türk halkından, ailesinden, hocalarından ve spor bakanından özür diledi.