BIST 8.080
DOLAR 28,90
EURO 31,39
ALTIN 1.915,98
MAGAZİN

Mustafa Sandal eski eşi Emina Jahovic'le ilk kez birlikte görüntülendi

10 yıla yakın evliliklerini geçtiğimiz Haziran ayında bitiren Mustafa Sandal ve Emina Jahovic çifti ilk kez birlikte görüntülendi.

Magazin basını tarafından evlilikleri örnek olarak gösterilen çiftin, ayrılıkları olay olmuştu. Haziran ayında yollarını ayıran ikili geçtiğimiz gün ilk kez birlikte görüntülendi. Mustafa Sandal ve Emina Jahovic, önceki akşam bir ödül törenine katıldı. Mekana ayrı ayrı gelen eski çift objektiflerin karşısına birlikte geçti.

Olay, muhabirlerin Mustafa Sandal'la röportaj yaparken Emina Jahovic'in oradan geçmesiyle başladı. 36 yaşındaki güzel, Mustafa Sandal'ın röportaj yaptığı yerden geçip gitmeye çalıştığı sırada, kameramanların ısrarı ve ünlü popçunun "Gel bir merhaba de..." demesi üzerine istekleri kıramayıp, birlikte röportaj verdiler.

Aylar sonra ilk kez birlikte görüntülenen eski çift, bu hareketleriyle takdir topladı. Mustafa Sandal hakkında çıkan aşk iddialarıyla ilgili, "Beni biraz tanıyorsanız iyi bilirsiniz ki hayatımda ciddi biri olduğunda elinden tutar karşınıza çıkarım." şeklinde konuştu.

Emina Jahovic'ten Yaman ve Yavuz adında 2 çocuğu bulunan Sandal “En büyük gerçek bizim çocuklarımız, geçen akşam yine bir ödül törenindeydim küçük oğlum Yavuz biraz rahatsızdı. Emina hanım hastanedeyd. Çocuklarımızın annesi ve babası olarak göz göze kalp kalbe biz hastanedeydik” ifadelerini kullandı.

Sitene Ekle