BIST 1.127
DOLAR 8,30
EURO 9,69
ALTIN 498,11
HABER /  MEDYA

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan 1. bölüm başlıyor!

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan için artık son saatleri. Yeni dizi 1. bölümü ile bu akşam Star'da başlayacak. Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan birinci bölümde Kösem'in Osmanlı'ya ilk gelişi anlatılacak. Kösem Sultan 1. bölüm izleyin.

Abone ol

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi için son saatler. Muhteşem Yüzyıl Kösem 1. bölümü ile bu akşam Star'da ekran macerasına başlıyor. Küçük Rum kızı Anastasia’yı, Safiye Sultan, taht hediyesi olarak Ahmed’e getirmesi ile başlayan Kösem Sultan'ın hayatı  aşk, rekabet ve entrika ile dolu. Başrollerinde Hülya Avşar, Ekin Koç, Berk Cankat ve Mete Horozoğlu gibi isimlerin bulunduğu merakla beklenen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem başlıyor. Kösem Sultan dizisi 1. bölümü ve 2. bölüm fragmanlarını internethaber'den takip edebilirsiniz...

Devletin, hanedanın başında; entrikaların tam ortasında, rekabet ve aşk ile büyüyen 'KÖSEM'in hikayesi yakında Star'da başlıyor!Ahmed ve Kösem, hem Batı’dan hem Doğu’dan çevrelenen bir dünya devletinin var olma savaşının yüklerini omuzlarında taşıyarak yürüyecekleri bu yolda,  aşklarının büyük gücüyle birlikte büyüyecekler.

Kösem için Yunan oyuncu

Sultan Ahmed karakteriyle başarılı, 1genç oyuncu Ekin Koç kamera karşısına geçerken; Kösem Sultan’ın ilk gençlik yıllarını ise Yunanistanlı oyuncu Anastasia Thsilimpou canlandırıyor. Kösem karakteri için seçmelere katılan ve başarılı bir performansı sergileyen Thsilimpou, daha önce sinema, tiyatro ve reklam filmlerinin yanı sıraönemli Yunan dizilerinde de rol aldı. Lise üçüncü sınıf öğrencisi olan genç oyuncu, Kösem karakteri için Türkçe öğrenmeye başladı.

Kösem’ dizisi için Hadımköy’de Yeniçeri Ocağı kuruldu. 26 bin 500 metrekarelik alana kurulan devasa platoda, Yeniçeri Ocağı, kervansaraylar, Topkapı Sarayı, kahveler, liman ve sokaklar bulunuyor. Yeniçeriler’in büyük zaferler ve isyanlarla dolu görkemli hikayesi 200 kişilik ekibin çalışmasıyla yapılan platoda çekilecek.

mete horozoğlu
İzleyenlerin, Yeniçeri Ağası rolünde Mete Horozoğlu’nu, sonradan Sultan Ahmed’in en yakın arkadaşı Alex’in (İskender) gözünden göreceği Yeniçeri Ocağı, bu asi kahramanların geçmiş ve gelecekleriyle olan savaşına mekan olacak. Zorlu bir eğitimden geçirilen Yeniçeriler, dünyayı titreten bir ordunun temelini gözler önüne serecek.

ÖNCEKİ HABERLER
İstanbul'da dev operasyon! 5 bin polis katıldı!
Diriliş Ertuğrul'da bu sahne konuşuluyor
Polisler Zaman gazetesinde arama yaptı
Davutoğlu yeni Türkiye'yi anlattı!
Başörtülü kadınlara kelepçe o müdürü yaktı!
Hacamat günleri 2020 ekim ayı hacamat günleri takvimi
Yorumlar 1 yorum