BIST 1.378
DOLAR 8,13
EURO 9,71
ALTIN 456,20
HABER /  GÜNCEL

MHP'li Başkan parmaklarını kaptırdı

Kendisine ait iş yerinde çalışırken parmaklarını makineye kaptıran MHP Düzce İl Başkanı Abdullah Danışmaz, sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Abone ol

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinden yapılan yazılı açıklamada, Danışmaz'ın sağ el birinci parmağında oluşan kopukluğun ve diğer parmaklarda meydana gelen doku zedelenmesi nedeniyle ameliyat edildiği, yaklaşık iki saat süren ve bölgesel anestezi uygulanan ameliyat sonunda Danışmaz'ın sağlık durumunun iyi olduğu vurgulandı.

Danışmaz'ın iki parmağının koptuğuna dair haberler yayınlandığı kaydedilen açıklamada, "Bu, gerçeği yansıtmamaktadır. Olayın sıcaklığı ile yakınlarının ve olayı görenlerin yanlış bilgi vermesinden dolayı ortaya çıkan bir bilgi kirliliğidir. Kendisi şu anda müşahede altında tutuluyor. Sağlık durumunda bir ciddiyet söz konusu değildir" ifadesi kullanıldı.

Kendisine ait iş yerinde çalışırken parmaklarını makineye kaptıran Danışmaz, olay yerine gelen sağlık ekiplerince Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırılmıştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Kaçakçılar Asi Nehri üzerine köprü kurdu
Ortaöğretime başörtüsü serbestliği
İran'dan ABD'ye şok IŞİD teklifi
Kerry'den Türkiye'ye IŞİD mesajı!
Berlin'de Türk vatandaşına IŞİD suçlaması
CHP'de bu il yönetimi görevden alındı!
İş adamı ortağını öldürüp kümese gömdü!
Mossad ajanı Harari öldü
Gülen'den bir taziye bir geçmiş olsun!
Sınırda gazlı müdahale esnasında ilginç olay!
Yorumlar