BIST 11.065
DOLAR 33,04
EURO 35,99
ALTIN 2.561,47
HABER /  GÜNCEL

MHP'den AK Parti'ye bayrak teşekkürü!

Rize'de Davutoğlu'nun miting yapacağı alandaki posteri Türk bayrağı ile kapatılan MHP’li aday, AK Partililere inceliği için teşekkür etti.

Abone ol

Rize’de Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun miting yapacağı alanda, MHP’nin Seçim Koordinasyon Merkezi önünde asılı olan Rize Milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz’ın posterleri ile parti flamaları, önlerine asılan Türk bayrağı ve Atatürk posterleri ile kapatıldı. MHP'li aday Kazmaz, AK Partililere nezaket davranışları için teşekkür etti,“Önümüzde kabul edebileceğimiz yegane şey anlı şanlı bayrağımız ile Atatürk’ün posteri idi" dedi.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Rize Cumhuriyet Meydanı’nda bugün saat 17.00’de yapacağı miting alanı dünden itibaren düzenlenmeye başlandı.

Alanın yan tarafından yer alan MHP’nin Seçim Koordinasyon Merkezi'nde asılı olan milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz’ın fotoğrafının yer aldığı posterleri ile parti flamaları, önlerine asılan Türk bayrağı ve Atatürk posterleri ile kapatıldı.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan, posterler ile parti flamalarının kapatılmasını normal olarak değerlendiren MHP Rize Milletvekili adayı Osman Cem Kazmaz,  “Türk bayrağı ve büyük önder Atatürk’ün posteri ile kapatmışlar. Bu bizim için büyük onur kaynağı.  Önümüzde kabul edebileceğimiz yegane şey anlı şanlı bayrağımız ve Atatürk’ün posteri idi. AK Partilileri nazik davranışları için kutluyorum" diye konuştu.