BIST 2.011
DOLAR 13,47
EURO 15,27
ALTIN 793,59
HABER /  GÜNCEL

Meteorolojiden önemli uyarı

Yeni haftada hava nasıl olacak? Sıcaklıklar hangi yönde değişecek?

Abone ol

Yapılan son değerlendirmelere göre; Trabzon, Rize, Artvin ve Hopa çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde kuvvetli olmak üzere, ülkemizin büyük bir bölümünde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Batı bölgelerde 3 ila 5 derece artacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle doğu ve güneydoğu, yurdun doğu bölgelerinde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

METEOROLOJİ'DEN UYARILAR

BUZLANMA VE DON UYARISI: İç ve doğu bölgelerde kuvvetli olmak üzere, ülkemizin büyük bir bölümünde buzlanma ve don olayı beklendiğinden, meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksama, vb.)ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

ÇIĞ UYARISI: Doğu Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusunda eğimin fazla olduğu alanlarda oluşabilecek çığ tehlikesine karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

BÖLGELERİMİZDE HAVA

MARMARA: Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer hafif sis hadisesi bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık, zamanla bölge geneli parçalı, Güney Ege kıyılarının çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Afyonkarahisar, Uşak ve Kütahya çevrelerinde kuvvetli olmak üzere, bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesi bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık, zamanla iç ve batı kesimlerinin parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç ve yüksek kesimlerinde kuvvetli buzlanma ve don olayı bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde kuvvetli olmak üzere, bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte kuzeybatı kesimlerinde yer yer hafif sis hadisesi bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde iç kesimlerinde kuvvetli olmak üzere, bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesi bekleniyor.

ORTA VE DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, sabah saatlerinde Trabzon, Rize, Hopa ve Artvin çevrelerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde kuvvetli buzlanma ve don olayı bekleniyor. Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinde eğimin fazla olduğu alanlarda oluşabilecek çığ tehlikesine karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

DOĞU ANADOLU: Doğusunun parçalı ve çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde kuvvetli olmak üzere, bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte Siirt çevrelerinde sis hadisesi bekleniyor. Bölgenin kuzey ve doğusunda eğimin fazla olduğu alanlarda oluşabilecek çığ tehlikesine karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

ÖNCEKİ HABERLER
ABD'de müslüman avı başlatıldı
ABD'de müslüman avı başlatıldı
Yeni Honda Civic İlham Kaynağı Kendisi
Yeni Honda Civic İlham Kaynağı Kendisi
Taksim Meydanı ringe döndü
Taksim Meydanı ringe döndü
Brüksel'de Yunanistan'a yardım zirvesi
Brüksel'de Yunanistan'a yardım zirvesi
Özal'ın kesin ölüm nedeni belli oldu
Özal'ın kesin ölüm nedeni belli oldu
Emre'ye müthiş teklif!
Emre'ye müthiş teklif!
Hırsızlar evi ateşe verdi!
Hırsızlar evi ateşe verdi!
Benzine zam!
Benzine zam!
Kılıçdaroğlu savcılara seslendi
Kılıçdaroğlu savcılara seslendi
Fetih 1453, Almanya'yı fethetti
Fetih 1453, Almanya'yı fethetti