BIST 10.768
DOLAR 32,94
EURO 35,40
ALTIN 2.462,31
HABER /  GÜNCEL

Meltem Demirören kimdir eşi Kıvanç Oktay bakın kimmiş!

Meltem Demirören kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ve Meltem Demirören'in eşi Kıvanç Oktay kimdir soruları medya patronu Erdoğan Demirören'in vefatının ardından akıllara takıldı. Erdoğan Demirören ve eşi Tülin Demirören'in tek kızları olan Meltem Demirören babasının holdinginde sağ kolu olarak görev yapıyordu. Kıvanç Oktay ile evli olan Meltem Demirören'in Murat adında bir oğlu var.

Abone ol

Meltem Demirören kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ve Meltem Demirören  kiminle evli, kocası kim soruları merak konusu oldu. Babası Erdoğan Demirören'in vefatının ardından gözlerin çevrildiği isimlerden biri de Erdoğan Demirören ve eşi Tülin Demirören'in tek kızları olan Meltem Demirören oldu. Holdingte babasının sağ kolu olan Meltem Demirören, Kıvanç Oktay ile evli ve çiftin Murat adında bir oğulları var. 

KIZI MELTEM DEMİRÖREN KİMDİR : Erdoğan Demirören ve eşi Tülin Demirören'in tek kızları olan Meltem Demirören. Erdoğan Demirören'in holdingte sağ kolu olan Meltem Demirören, Doğan medya grubu satın alınana kadar pek ön planda değildi. Doğan medya grubu satın alınınca Meltem Demirören medya imparatorluğunun yöneticisi oldu.

MELTEM DEMİRÖREN'İN EŞİ : Meltem Demirören'in eşinin ismi Kıvanç Oktay. Demirören ailesinin damadı olan Kıvanç Oktay, Beşiktaş camiasında tanınan bir isim. Meltem Demirören Demirören Holding Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor. Meltem Demirören, Doğan Medya grubunun yönetimini de üstlendi. Meltem Demirören'in Murat Oktay isminde bir oğlu var.

Erdoğan Demirören'in eşi ve çocukları kimdir? Az bilinen oğlu ve kızı..