BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39
HABER /  GÜNCEL

Melih Gökçek ne iş yapacak? Bomba iş teklifleri...

Melih Gökçek 24 yıl sonra belediye başkanlığı koltuğundan kalktı... Ne zaman istifa edecek merakının yerini Gökçek bundan sonra ne yapacak merakı aldı... Fatih Altaylı Gökçek'e bomba iş tekliflerinde bulundu...

Abone ol

Melih Gökçek'in yaklaşık 24 yıllık belediye başkanlığına Cumhurbaşkanı RecepTayyip Erdoğan'ın talimatıyla son vermesi üzerine şimdi hangi işi yapacağı merak konusu oldu. HaberTürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı ise  Gökçek'e bomba bir iş önerisinde bulundu.

Beyaz TV'nin başında Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'in olduğunu hatırlatan Fatih Altaylı, Beyaz TV'nin Ana Haber Bülteni'ni sunması durumunda reyting rekorları kıracağını savundu. Ana haber olmazsa Gökçek'in Sinan Engin, Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı ile spor yorumculuğu yapması durumunda da çok izeleneceğini yazan Altaylı, Ahmet Gökçe'e şu tavsiyede bulundu: "Ben Beyaz TV yöneticisi olsam, kendisini hemen ziyaret eder ve şöyle derdim: Babacığım bizimle çalışır mısın?”...

İşte Fatih Altaylı'nın yazısının ilgili bölümü:

Ankaralıya her şey Melih Gökçek'i hatırlatacakAnkaralıya her şey Melih Gökçek'i hatırlatacakAnkaralıya her şey Melih Gökçek'i hatırlatacakAnkaralıya her şey Melih Gökçek'i hatırlatacakHABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

BABACIĞIM BİZİMLE ÇALIŞIR MISIN?

Şimdi pek çok kişiyi, “Gökçek bundan sonra ne iş yapacak” tasası sardı. Vallahi kafasında ne iş var bilemem.

Ama ben bugün bir medya yöneticisi olsaydım, hele hele muhafazakâr kanattan bir medya yöneticisi olsaydım, Melih Gökçek’e hemen iş teklif ederdim. Bildiğimiz kadarıyla Beyaz TV’nin üst yönetimi ile Melih Bey arasında yakın bir ilişki var. Ben Beyaz TV yöneticisi olsam, kendisini hemen ziyaret eder ve şöyle derdim: “Babacığım bizimle çalışır mısın?”

Çünkü:

- Melih Gökçek’ten şahane bir anchorman olur. Her akşam onun sunduğu ve yorumladığı haberleri herkes izler.

- Haber sunmak istemez ise haber sonrası yorumculuk yapabilir.

Melih Gökçek istifa sonrası bakın nerede ortaya çıktı?

 - Beyaz Futbol programında spor yorumculuğu da ekstradan yapacağı bir iş olur. Ahmet Çakar’a bile pabucunu ters giydirir.

- Mevcut bir gazetede köşe yazarlığına başlayabilir. Muazzam polemiklere imza atar. En polemikçi yazarlar bile kendiyle kapışmaktan korkar hale gelir.

- İsterse toplu taşıma araçlarında bedava dağıtılacak bir gazete çıkarabilir. Tek yazarı bile olsa gazete çok tutar. Tek başına bütün gazeteyi doldurabilir.

Tabii kendi bileceği iş. Bunların hiçbirini yapmak istemeyebilir.

O zaman 2 sene dinlenir ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı olmak için 2019 seçimlerinin sonuçlarını da bekleyebilir.

ÖNCEKİ HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken mesaj: Bugün de...
Saatinizi ayarlamayı unutmayın! Saat şu an kaç? kafalar karıştı...
Yeni bilgiler ortaya çıktı bakın hangi görevdeymiş
Feci kaza! Çok sayıda yaralı var
İran'dan ABD'ye son dakika resti! Devam edeceğiz
Hekimoğlu 28. bölüm fragmanı
Yorumlar 13 yorum