BIST 4.962
DOLAR 18,64
EURO 19,30
ALTIN 1.051,78
GÜNCEL

Mehmetçik öğrencilere böyle seslendi

Bursalı ortaokul öğrencilerinden Zeytin Dalı Harekatı'nın 38. gününde başarılı operasyonlar yapan askerlerimize bir sürpriz gitti...

Zeytin Dalı Harekatı'nın 38. gününde başarılı operasyonlar yapan askerlerimize Bursalı ortaokul öğrencilerinden bir sürpriz gitti. Askerlerimiz bir video ile sürprizi karşılıksız bırakmadı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler