BIST 117.360
DOLAR 6,87
EURO 7,81
ALTIN 397,94
HABER /  MEDYA

Mehmetçik Kut'ül Amare 14. bölüm fragmanı son bölüm ekrana kilitledi

Mehmetçik Kut'ül Amare 14. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 03 Mayıs 2018 Perşembe günü ekrana gelecek Mehmetçik Kut'ül Amare dizisinin 14. yeni bölümünde neler olacak? Mehmetçik Kut'ül Amare 14. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Abone ol

TRT 1'de perşembe akşamları yayınlanan ve 1. Dünya Savaşı'nda İngilizlerle yapılan bir muharebeyi anlatan Mehmetçik Kut'ül Amaredizisi, son bölümüyle yine reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başardı. Herkes şimdiden 3 Mayıs'ta ekrana gelecek Mehmetçik Kutül Amare dizisinin 14. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Cox, Şerif Neccar’ın sadakatini kaybetmemek için Victoria ile evlenmesini sağlayacağı sözünü vermiştir. Ancak Victoria’nın bu evliliğe sıcak bakmayacağına emindir. Ve bir oyun oynar. Victoria’yı ihbar ederek Üsküplü’nün ellerine teslim edince Şerif Neccar çıldırır. Türklere olan düşmanlığı ve Cox’a olan sadakati katlanmıştır. Ancak Üsküplü Ali, bu ihbarın altında bir oyun olduğunu anlamıştır. 

Kendisine verilen emri sorgulayan ve Şuaybe mevkii yerine Ahvaz yakınlarına kadar giderek, İngiliz devriyesini yok eden Üsküplü, Yüzbaşı Şefik’e açıklama yapmak zorundadır.

MEHMETÇİK KUT'ÜL AMARE 14. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
Kadın ve çocuk teröristler itiraf etti! PKK'nın gerçek yüzü
25 Haziran tatil mi seçim tatili kimler idari izinli?
Ahmet Necdet Sezer'den CHP'ye Abdullah Gül tavsiyesi
PKK'nın işkencecisi yakalandı! 8 kişinin işkence görüntüleri çıktı..
AÖF sonuçları Anadolu Üniversitesi bahar dönemi vize sonucu
15 Temmuz sözleri resimli kısa anlamlı 15 temmuz mesajları 2020
Yorumlar