BIST 9.334
DOLAR 31,11
EURO 33,77
ALTIN 2.030,95
HABER /  GÜNCEL

Mehmet Uslu kimdir eşi ve çocuklar var mı kaç yaşındaydı?

Mehmet Uslu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli ve Mehmet Uslu neden öldü ölüm nedeni ne soruları usta oyuncunun ölümünün ardından merak edildi. Akciğer kanserine yenilen oyuncu 57 yaşında hayatını kaybetti. Peki en son Söz dizisinde oynayan Mehmet Uslu hangi dizilerde oynadı, karısı ve çocukları var mı?

Abone ol

Mehmet Uslu kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ve sevilen oyuncu Mehmet Uslu neden öldü soruları merak konusu oldu. Akciğer kanseriyle savaşan sevilen oyuncu 3 gün önce kaldırıldığı hastanede 57 yaşında vefat etti. Aslen Akşehirli olan Mehmet Uslu hangi dizilerde oynadı ve karısı çocukları var mı? İşte Mehmet Uslu biyografisi...

Akciğer kanseriyle savaşan ünlü oyuncu Mehmet Uslu, dün gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Oyuncu, Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinde Rıfat karakterini canlandırmıştı.

57 yaşındaki dizi ve sinema oyuncusu Mehmet Uslu, 2 gün önce rahatsızlanarak İstanbul Maltepe Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Akciğer kanseri ile savaşan oyuncu, dün gece saat 23:00'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Akşehir'e gidecek ve1 Ekim 2018 Pazartesi günü yani bugün, Akşehir'de son yolculuğuna uğurlanacak.

MEHMET USLU KİMDİR: 24 Nisan 1961 tarihinde dünyaya gelen dizi ve sinema oyuncusu Mehmet Uslu, çok sayıda sevilen dizide önemli roller üstlendi. Mehmet Uslu, 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinin Rıfat'ı olarak biliniyordu. 

 'Arka Sıradakiler' dizisinde 'Noyan', 'Gece Gündüz' dizisinde 'Kenan', 'Küçük Kadınlar' dizisinde 'Kadir', 'Fatih Harbiye' dizisinde 'Selim', 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinde 'Rıfat' karakterlerine hayat vermişti.