BIST 1.567
DOLAR 7,45
EURO 9,01
ALTIN 443,78

Masterchef Duygu elendi dedikodusu! Yarışmadan isteğiyle ayrılıyor

Masterchef'ten kim elendi sorusunun yanıtı merak edilirken Duygu Acarsoy veda edecek deniyor. İddiaya göre Duygu Acarsoy, sevgilisinin kendisini aldattığını öğrenince ayrılmak istedi. Çekim ekibi de vedasının elemeyle olmasına karar verdi.

Duygu Acarsoy yaptığı itiraflar ile Masterchef Türkiye'ye damga vurdu ve söyledikleri günlerce konuşuldu. Kimseye güvenmediği her fırsatta söyleyen Duygu'nun hayat hikayesi bambaşka çıktı. Özel hayatı ile ilgili itiraflarını ard arda anlatan Duygu hem ekran başındakileri hem de stüdyodakilerin ağzını açık bıraktı. Hafta içinde Duygu'nun aldatılma olayı sonrasında yarışmadan çekilmek istediği iddiası ortaya atıldı. Eleme gecesinde bu söylenti gerçek çıktı. 
Duygu Acarsoy kendini sabote etti eletti- TIKLAYIN

Eleme potasının gedikli ismi Duygu Acarsoy bu hafta da takım arkadaşları tarafından adı en çok yazılan isim oldu. Her seferinde elinin hüneri ile potadan çıkmayı başaran Duygu hakkında ortaya atılan bir iddia ise şok etti. 

Özel hayatı ile yaptığı açıklamaların ardından zor günler geçirdiği söylenen Duygu Acarsoy'un yarışmadan kendi isteği ile ayrılacağı ve bu vedanın seyirciye Duygu elenmiş gibi gösterileceği iddia edildi. 

Sosyal medyada yayılan bu iddiaya kısa sürede yüzlerce yorum yapıldı. Masterchef'in sıkı takipçileri bu iddianın yersiz olduğunu söylese de son günlerde Duygu'nun çok mutsuz olduğunu söyleyen bu nedenle ayrılmak isteyeceğini savunanlar da çoğunlukta oldu.