GÜNCEL

Laz işi roketatar sosyal medyayı salladı

Rizeli 4 kafadarın 'Laz 53 Tencere Roketatar'ı sosyala medyada olay oldu.

RİZE Ardeşen'deki Tobamzga Yaylası'nda, yanlarında getirdikleri torpilleri patlatarak eğlenen 4 kafadar, yaylada buldukları bir tencerenin içine torpil koyup tencere kapağını yüzlerce metre fırlatmayı başardı.

"Laz 53 Tencere Roketatar" olarak adlandırdıkları tencerenin patlaması ve kapağın fırlama görüntüleri sosyal medyada bir anda büyük beğeni topladı.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 8 yorum