BIST 1.552
DOLAR 7,38
EURO 8,98
ALTIN 441,98
MEDYA

İstanbullu Gelin yeni sezon fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi yeni sezonuyla Eylül'de Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in yayınlanacak yeni sezonunda neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin yeni sezon fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni sezonunda neler olacak? İstanbullu Gelin Eylül'de Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan balık av sezonunu açtı
Keyfi yerinde olan hurdacı müziğin ritmine kapıldı!
Bursa'yı karıştıran kavga: Polis havaya ateş açtı!
İzmir otogarında korkutan yangın!
Büyük yoğunluk: Kuyruğun başı var sonu yok!
Görenlerin inanamadığı villayla ilgili karar verildi!
Kaçak göçmen sanıldı: Kimliği şoke etti!
Kalk Gidelim 35. bölüm 2. fragmanı
Osman Yıldırım yurt dışına kaçarken yakalandı
Rayların üzerinde korkunç ölüm! Akıma böyle kapıldı