DÜNYA

Kungfu ustasından akılalmaz şov

Çin'de bir kungfu ustası yaptığı gösteride herkesi kendine hayran bıraktı. 37 saniyede 100 adet kiremidi çıplak eliyle kıran bu adam kendi rekorunu kırdı.

Çin'in Guizhou Eyaleti'nin Bijie kentinde kaydedilen bir videoda, Wang Hua adlı kungfu ustası adam, çıplak eliyle üst üste koyularak dizilmiş 50 adet kiremidi kırdı.

Çocukluğundan beri çeşitli dövüş sanatlarıyla uğraştığı belirtilen Wang, Daha önce 40 saniye olan kendi rekorunu 37 saniyeye çekti. Sosyal medyada yayılan bu görüntü de çok sayıda kişi tarafından ilgi gördü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar