BIST 1.450
DOLAR 8,27
EURO 10,04
ALTIN 487,33
GÜNCEL

Yeni moda dilencilik ifşa oldu sanki çöpten ekmek yiyormuş gibi...

İSTANBUL'un göbeği taksimde sırtında taşıdığı çöp poşetiyle köşe köşe gezip sanki içindeki ekmekleri yiyormuş gibi yaparak dilenen kadının oyunun çevredeki vadandaşlar bozdu. Kadın da sözde çöp poşetini sırtına vurup insanların duygularını sömürmek için başka bir yere gitti.

GÜN boyu yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olan İstanbul'un en merkezi yerlerinden İstiklal Caddesi'nde insanların duygularını istismar ederek yardım toplayan bir kadının yeni nesil dilencilik oyununu çevredeki insanlar ifşa edip bozdu. Cadde üzerinde birçok noktada durarak yanında taşıdığı çöp poşetinde bulunanları yiyormuş gibi yapan kadın, çevredeki vatandaşlardan kendisine yardım etmesini bekledi.

FARKLI FARKLI YERLERDE GÖRÜNCE... Yoldan geçen bir kişi ise, farklı noktalarda gördüğü kadının yanına giderek duygu sömürüsü yapmaması konusunda uyarıda bulundu. Kendisinin görüntülendiğini anlayan kadın, çöp poşetindeki bardağı fırlattı. Kadın daha sonra yanında getirdiği çöp poşetindeki yiyecekleri alarak gözden kayboldu.

ACIYIP DÜRÜM YAPDIRDILAR AMA YEMEDİ... Kadının duygu sömürüsünü anlayarak onu uyaran kişi, "Burada az önce acıyarak yanına geldiğimiz kadın, yoldan geçen bir kişi yardım amaçlı iki tane dürüm yaptırarak verdi. O dürümleri yemedi , sakladı. Bu kadın sadece önündeki çöpleri karıştırıyor kendisini yardıma muhtaçmış gibi göstererek duygu sömürüsü yapıyor. Gerçekten bu tür insanlar yardıma ihtiyacı olan insanlara engel oluyor" dedi.

İLERDE UYARDIM BURAYA GELDİ... "Ben birkaç kere böyle kişilere denk geldim" diyen kadın, "İnsanların duygularıyla oynuyorlar. Ben yukarıda kendisini uyardım 'Niye bunu yiyorsunuz, sana iki tane dürüm verdiler onu neden yemiyorsun' dedim. Oradan ayrılarak buraya geldi. Ben de takip ettim. Oradan topladığı torbasını başka bir yerde yeniden açtı. Biz burada insanlarımızı uyarıyoruz. Kesinlikle bu tür insanlara inanmasınlar" diye konuştu.

Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan duyurdu: Zeytin Dalı Sınır Kapısı açıldı
70 yaşındaki adam 12 yaşındaki kıza aşk mektubu yazdı
Çifte Minareli Medrese'nin altındaki gizemli geçidin sırrı çözüldü
İnsanlığın adeta bittiğini gösteren görüntü tartışmalara neden oldu
Tarkan'ın dondurma reklamı sosyal medyayı salladı!
İbrahim Tatlıses canlı yayında evlenme teklif etti ama reddedildi! Eski eşini dövdü mü?
Kağıt toplayan çocuğun namazı duygulandırdı
Ahmet Kural'dan şiddet gören Sıla, Ziynet Sali'nin kolunu mu kırdı?
Nusret'ten kadına şiddete hayır paylaşımı: Et fırlatarak erkeği yere seriyor
Golü kurtarması için çocuğunu topa iten 'yılın babası'
Yorumlar 1 yorum