BIST 1.127
DOLAR 8,28
EURO 9,74
ALTIN 500,05
MAGAZİN

İbrahim Tatlıses canlı yayında evlenme teklif etti ama reddedildi! Eski eşini dövdü mü?

İbrahim Tatlıses eski eşi Ayşegül Yıldız'a canlı yayında evlilik teklif etti ama istediği cevabı alamadı. Ayşegül Yıldız, İbrahim Tatlıses'ten dayak yemediğini ancak Tatlıses'in kendisini çok kovoladığını yakalayamadığı için de dövemediğini söyledi.

İBRAHİM Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız ile yeniden evleneceği iddiaları gündemde. Ayşegül Yıldız katıldığı 2. Sayfa adlı magazin programında yeniden evlenip evlenmeyecekleri sorusuna "yeniden ilişki kuramayız. yeniden evlenmemizin imkanı yok" deyince İbrahim Tatlıses telefona sarıldı ve canlı yayında Ayşegül Yıldız'a aşkını ilan edip evlilik teklif etti.

Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız katıldığı 2. Sayfa adlı magazin programında bir araya gelip gelmeyecekleri konusundaki sorulara yanıt verdi. İbrahim Tatlıses’le çocukları için bir araya geldiklerini ancak yeniden bir ilişki kuramayacaklarını söyleyen Ayşegül Hanım, “İbrahim Tatlıses’le yeniden bir araya gelmemin ve evlenmemin imkanı yok” şeklinde konuştu.

İBRAHİM TATLISES CANLI BAĞLANTI YAPTI... Canlı yayına telefonla bağlanan İbrahim Tatlıses eski eşine canlı yayında evlilik teklifinde bulundu.

Eski eşine aşık olduğunu ve hiçbir ilişkisinde aşık olmadan çocuk yapmadığını söyleyen Tatlıses, teklifinin geçerli olduğunu söylemesine rağmen eski eşinden olumlu bir yanıt alamadı.

Sitene Ekle
Yorumlar