BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,03
ALTIN 484,79
HABER /  GÜNCEL

Kuduracaklar! Fahrettin Paşa intikamı!

Ankara Büyükşehir Belediyesi öyle bir karar aldı kı, Medine Kahramanı Fahreddin Paşa'ya iftira atan Birleşik Arap Emirlikleri her resmi evrağına Fahreddin Paşa'nın ismini yazmak zorunda kalacak... İşte o ayrıntılar...

Abone ol

ANKARA Büyükşehir Belediyesince, Birleşik Arap Emirlikleri'nin (BAE) Ankara Büyükelçiliği'nin bulunduğu sokağın ismi "Fahreddin Paşa Sokağı" olarak değiştirilecek.

BÜYÜKELÇİLİĞİN OLDUĞU SOKAK: Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Büyükşehir Belediyesi Numarataj Şube Müdürlüğüne, BAE'nin Ankara Büyükelçiliği'nin bulunduğu Çankaya ilçesi İlkbahar Mahallesi'ndeki 613. sokağın adının "Fahreddin Paşa Sokağı" olarak değiştirilmesi için hazırlık yapılması talimatı verdi.

SOKAĞA TABELASI ASILACAK: Sokağın ismi, gerçekleştirilecek ilk Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi toplantısında alınacak kararla değiştirilecek. Meclis kararının ardından "Fahreddin Paşa Sokağı" tabelası, BAE Büyükelçiliğinin bulunduğu sokağa asılacak.

HER RESMİ EVRAĞINDA İSMİ YAZACAK: Bu kararla birlikte BAE Büyükelçiliği’nde tüm zarfların üzerinde bundan sonra ‘BAE Büyükelçiliği İlkbahar Mahallesi Fahreddin Paşa Sokak
Çankaya ANKARA’ yazacak.

DIŞİŞLERİ BAKANINDAN ÇİRKİN İFTİRA: BAE Dışişleri Bakanı Şeyh Abdullah bin Zayed'in, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından bir kullanıcının, Medine müdafisi Fahreddin Paşa'nın "yerel halka karşı suç işlediğini" iddia eden ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aleyhinde görüş içeren mesajını paylaşması büyük tepkiyle karşılanmıştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Kudüs kararından sonra Trump'a bir darbe daha!
Taşerona kadro KHK ile nasıl verildi? Bakan detayları açıkladı
Kılıçdaroğlu duyurdu! Reza Zarrab'tan flaş karar
Kırgın Çiçekler 103.bölüm fragmanı yeni bölümde neler olacak?
Çukur 10. yeni bölüm 2. fragmanı işler karışıyor
KHK'da dikkat çeken iki isim ihraç edildiler
Şok iddia hapisteki prensten 6 milyar dolar istemişler
Kuzey Kore'den dünyaya tehdit: Bedelini ödeteceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tek tip kıyafet açıklaması
'İsrail, Müslüman mirasını yok etmek istiyor'
Yorumlar 6 yorum