HABER /  GÜNCEL

Köprü trafiğinde 'pes artık' dedirten görüntü!

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde bir sürücü direksiyonu bırakıp zurna çalmaya başladı. Sürücünün yanında oturan kişinin de hiç bir şey olmamış gibi sakin bir şekilde cep telefonuyla oynaması dikkat çekti.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nde bir sürücü direksiyonu bırakıp zurna çalmaya başladı. Sürücünün yanında oturan kişinin de hiç bir şey olmamış gibi sakin bir şekilde cep telefonuyla oynaması dikkat çekti. Olası bir kazaya davetiye çıkartan zurnalı sürücü başka bir sürücü tarafından görüntülendi.

DİREKSİYONU BIRAKTI ZURNA ÇALDI
Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde ilerleyen bir sürücü “bu kadarında pes artık” dedirtti. Akan trafiğe aldırış etmeyen otomobil sürücüsü, direksiyonu bırakıp zurna çalmaya başladı.


Köprüde seyir halinde olan sürücünün direksiyonu bırakıp zurna çaldığını fark eden diğer sürücüler gördükleri karşısında hayrete düştü. Trafik canavarının yan tarafında oturan kişinin ise hiç bir şey olmuyormuş gibi cep telefonuyla oynaması dikkat çekti.

KURALLARI HİÇE SAYDI
Kuralları hiçe sayarak hem kendi canını hemde diğer sürücülerin canını tehlikeye atan sürücü olası bir kazaya da davetiye çıkardı. Trafik magandasının tehlike saçan yolculuğu başka bir sürücü tarafından saniye saniye görüntülendi.

ÖNCEKİ HABERLER
Milli Savunma Bakanlığı tercih nasıl yapılır-MSB Pertem girişi
Dev operasyon! 82 kişi için gözaltı kararı
HDP'den Abdullah Gül bombası! Gül aday olursa...
Gül ve Arınç Cumhurbaşkanı Yardımcısı mı oluyor? Arınç ne dedi?..
MHP'nin seçim sloganı belli oldu! İşte o slogan
Deprem duası var mı deprem anında okunacak dua neler?
Yorumlar 1 yorum