BIST 9.722
DOLAR 32,55
EURO 35,01
ALTIN 2.427,00
HABER /  GÜNCEL

Kocasının önünde uğradığı tecavüzü anlattı!

Duyanların kanını donduran olay Bolu'da yaşandı. F.B isimli kadının başına gelenler 'bu kadar da olmaz' dedirtti.

Abone ol

Bolu’da F.B. isimli kadın, kocasını telefonla sürekli tehdit eden şahısla buluştuğunu ve tacize uğradığını iddia etti.

Bolu Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davaya F.B., eşi S.B. ve kızı Y.B. katıldı. F.B. isimli kadının eşi S.B., üç yıldır A.Ö. adlı bir şahıs tarafından telefonla rahatsız edildiğini söyleyerek, “Daha önce telefonla rahatsızlıklar nedeniyle polisten telefonlarımın dinlenmesini istedim. Ailem hakkında ileri geri konuşmalar yapıyordu. Namusuma laf ediyordu. Karakola defalarca başvurdum, ama sonuç alamadım. Ben bu adamı tanımıyorum. Bir kere de karşı karşıya gelmedim” dedi.

Mağdur olduğunu iddia eden F.B. isimli kadın ise eşini sürekli tehdit eden şahısla telefonda konuştuğunu ve eşinden ne istediğini sorduğunu, ardından da şahıstan gelen buluşma talebini kabul ederek, kim olduğunu öğrenmek için buluşmaya gittiğini belirtti. İzzet Baysal Devlet Hastanesi’nin bulunduğu bölgede buluştuklarını belirten F.B., görüşme amaçlı buluştuğumda zorla tehdit ederek bana saldırdı ve çıplak fotoğraflarımı çekti. Sonra da bu fotoğrafları internete vereceğini söyleyerek beni tehdit etmeye başladı” dedi.

A.Ö. isimli şahısla birden fazla kez birlikte olduğunu itiraf eden F.B., “Korktuğum için eşime söylemedim. Bu arada A.Ö. bir arkadaşına numaramı vermiş. İsminin M.D. olduğunu öğrendiğim biri beni sürekli aramaya başladı. Benimle tanışmak istiyordu. Bolu Postanesinin önünde görüşmek istediğini söyledi. Gittim ve arabaya bindim. Ön koltuktaydım ve M.D. bana ‘Arka tarafta sana ait bir şey var’ dedi. Arka kapıyı açar açmaz battaniyenin altına A.Ö.’nün saklandığını gördüm. A.Ö. kolumdan tutarak beni aracın içerisine çekti. Bağırmaya fırsat kalmadan araç hareket etti. Yolda boğuşmaya başladık. Telefonumu aldı ve kızıma benim ağzımdan mesaj yazdı. Ovadüzü yaylasına götürdüler. Araçtan indirip A.Ö. beni yeniden dövmeye başladı. Sonra da yanında getirdiği kelepçeyi çıkardı ve beni ağaca kelepçeledi. Kendisi de uzaklaşarak telefonla konuşmaya başladı. Ben kelepçelerin çok sıkı olmadığını fark edince içinden ellerimi çıkardım ve yaylaya kadar koştum. Oradaki köylülerden yardım isteyerek, jandarmayı aradım” dedi.

Duruşma sanık A.Ö.’nün adresinin tespitinin yapılarak duruşmaya zorla getirilmesi için 1 Ekim 2015 tarihine ertelendi.

F.B