BIST 1.391
DOLAR 8,74
EURO 10,37
ALTIN 495,67
HABER /  MEDYA

Kısmetse Olur Nazlı Ceylan kimdir kime talip oldu?

Kısmetse Olur evine yeni gelen gelin adayı Nazlı Ceylan kimdir aslen nereli ve kime talip oldu? İstanbul'da yaşayan Nazlı Ceylan talip olduğu damat adayının ismini bir türlü vermedi.

Abone ol

Kısmetse Olur evine yeni gelen aday Nazlı Ceylan annesinin isteği doğrultusunda yarışmaya katıldığını söyledi. Peki yeni gelen adayı Nazlı Ceylan kimdir ve aslen nereli?

Kısmetse Olur evinden elenen Serap'ın yerine eve katılan Nazlı Ceylan beğendiği damat adayını açıklamadı. Damat adayları ısrar etmesine rağmen Nazlı Ceylan kimi beğendiğini açıklamadı.

kısmetse olur nazlı ceylan kimdirNazlı Ceylan annesinin beğendiği damat adayları olduğu için yarışmaya katıldığını belirtince adaylar bu kez o isimleri sordular. Nazlı Ceylan annesinin beğendiği adayların Semih, Aykut ve Gökhan olduğunu açıkladı. Nazlı Ceylan bu damat adaylarından birinin de kendi beğendiği olduğunu söyledi. Nazlı Ceylan'ın Semih Kurtulmuş'tan hoşlandığı ve ona talipli olarak geldiği ortaya çıktı.

KISMETSE OLUR NAZLI CEYLAN KİMDİR?

Ana okulu öğretmenliğinde okuyan Nazlı Ceylan, Bakırköy'de oturuyor. Aslen Trabzon Of'lu olan Nazlı Ceylan anne tarafından ise Türkmen olduğunu belirtti.

ÖNCEKİ HABERLER
Erdoğan'dan ABD'ye Suudi Arabistan resti!
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Kısmetse Olur Arif Can kimdir yeni gelen aday kime talip?
Kilis'teki patlamada 1 polis şehit oldu
Erdoğan şehidin evinde Kur'an okudu
Cami önüne domuz kafası bıraktılar
Ereğli'deki 7 öğretmen gözaltına alındı
Kağızman'daki 7 PKK'lı etkisiz hale getirildi
Elazığ'da trafik kazası: 2 ölü
KYK başvuruları başladı! Acele edin
Yorumlar