BIST 2.402
DOLAR 16,62
EURO 17,40
ALTIN 972,98
HABER /  GÜNCEL

Kısmetse Olur kim elendi 1 Mayıs 2016 yeni gelen kim?

Kısmetse Olur evinden 1 Mayıs 2016 pazar günü kim elendi belli oldu. Emre Gül Kismetse Olur'da elenirken yeni gelen Batuhan Terzi kimdir ve kime talip?

Abone ol

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan Kısmetse Olur elemesi bu hafta erkene alındı ve saat 20.00'da başladı. Kısmetse Olur 'dan bu hafta kim elendi sorusunun yanıtı ise Emre Gül oldu. Kısmetse Olur 1 Mayıs 2016 elemesinde eve yeni gelen isim Batuhan Terzi.. Peki kimdir Batuhan Terzi ve kime talip?

Kısmetse Olur evinde cumartesi günü açıklanan SMS oylaması sonuçlarına göre haftanın birincileri gelinler evinden Hazal Atabek, damatlar evinden ise Batuhan Cimilli oldu.

kısmetse olur haftanin birincileriÖdül yemeğine Hazal sözlüsü Emre Ubeyli ile giderken Batuhan Cimilli de Ayça'yı götürdü.

KISMETSE OLUR'DAN KİM ELENDİ 1 MAYIS ELEMESİ

Kısmetse Olur'un son eleme gecesinde gelinler ve damatlar evinden çıkan eleme adayları çok da sürpriz olmadı.

Gelinler evinden yeni gelen adayı Aycan Tunç elenme korkusu yaşarken damatlar evinden de Emre Gül kutudan çıkan isim oldu. 10 bin liralık çeki Hazal Atabek alınca elenen isim bu hafta damatlar evinden oldu. Emre Gül Kısmetse Olur evindenden elendi.

KISMETSE OLUR EMRE GÜL KİMDİR?

emre gül kimdir kısmetse olurEmre Gül Kısmetse Olur evine Ali Sundu elendikten sonra gelmişti. Emre Gül bu hafta da Kısmetse Olur evinden elenen isim oldu. Peki kimdir Emre Gül...

24 yaşında olan Emre Gül inşaat işinde çalışıyor. Aynı zamanda modellik yapan Emre Gül Melis Buse Betkayan 'a talip oldu. Ancak Melis Buse onunla ilgilenmedi. 

YENİ GELEN BATUHAN TERZİ KİMDİR?

Kısmetse Olur evine Emre Gül elendikten sonra gelecek isim Batuhan Terzi olacak. Peki kimdir Batuhan Terzi ve kime talip?

kismetse olur batuhan terzi kimdir
Instagram hesabına kapalı tutan Batuhan Terzi Kısmetse Olur evinden iki gelin adayına talip olacak.

batuhan terzi kısmetse olur kimdir
Batuhan Terzi talip olduğu adayların isimlerini açıklamayacak. Kısmetse Olur evinden ilgi göstereceği iki gelin adayına daha sonra bildirecek.

batuhan terzi kısmetse olur instagram

19 Haziran 1987 doğumlu olan Batuhan Terzi 75 kilo ağırlığında fit bir bedene sahip. 1.86 boyunda olan Batuhan Terzi'nin asıl memleketi ise Ankara...

Batuhan Terzi'nin meslek hanesinde oyuncu yazıyor. Yani Kısmetse Olur evindeki diğer yarışmacılar gibi o da bir cast ürünü.

KISMETSE OLUR İFŞA OLAN GERÇEKLERİ

Kısmetse Olur evindeki gerçekler daha önce de ifşa olmuştu. Adnan Kızıltaş podyumda boy gösteren bir manken çıkarken Eser West'in soyadı bile muammaydı... İşte Kısmetse Olur evindeki yarışmacıların ifşa olan gerçek yüzleri;

adnan kızıltaş kimdirAdnan Kızıltaş : Adnan Kızıltaş gerçekte podyumlarda boy gösteriyor ve mankenlik yapıyor. İşte benim Stilim yarışmasında da bu şekilde görünmüştü. Son olarak Adnan hakkında bir sırrı Ceyda Kırıcı ifşa etti. Adnan evlilik dışı bir çocuk sahibi ve bunu da gizliyor.

emre ubeyli kimdir manken

Emre Ubeyli : Spor hocası olduğunu söyleyen Emre Ubeyli de podyumlarda mankenlik yapan cast ajansı ürünü.

eser west gerçek soyadı ne kimdirEser West : Soyadı gerçekte Çakmakçı... Daha önce futbol sahalarında boy göstermiş. Son olarak da eski eşi ile olan skandal patlak verdi.

tankut denker kimdirTankut Denker : Tankut Denker ABD'de yaşadığını ve spor eğitmenliği yaptığını söyledi. Ancak Tankut Denker de Türkiye'de yemek yarışmalarında boy göstermiş.

CANSEL ÇÖRDÜK GERÇEKLERİ

cansel çördük kimdirKısmetse Olur gelin adaylarından Cansel Çördük de cast ürünü. Daha önce Dershane filminde figüran olarak rol almış.

KISMETSE OLUR MURAT VE SEMİH SES KAYDI

Kısmetse Olur eviyle gelen şöhreti kullanan damat adaylarından Murat ve Semih de ses kayıtları ile ifşa oldular. Birbirlerine kadın ayarlayan Murat ve Semih bu gerçek ortaya çıkmasına rağmen yapım ekibi tarafından evde tutuluyor.

AYÇA EKİN BEĞEN FRİKİK GÖRÜNTÜLERİ

İlkokul mezunu olan Ayça Beğen de daha önce yarışmalara katılmış. Ayça Beğen ile ilgili ortaya çıkan son video görüntüsü ile frikik verdiği bir çekimden.

NUR ERKOÇ YARIŞMADAN YARIŞMAYA KOŞUYOR

Kısmetse Olur evinde haftalarca birinci olan gelin adaylarından Nur Erkoç da cast ürünüydü. Annesi oyuncu olan Nur Erkoç daha önce Kızma Kazan yarışmasında boy göstermiş.

ÖNCEKİ HABERLER
Bombalı saldırı sonrası 20'yi aşkın adrese baskın!
Bombalı saldırı sonrası 20'yi aşkın adrese baskın!
Ahmet Davutoğlu'nun yanıt vermediği AK Parti sorusu
Ahmet Davutoğlu'nun yanıt vermediği AK Parti sorusu
Ucuz trafik sigortası bekleyenlere net yanıt
Ucuz trafik sigortası bekleyenlere net yanıt
FT'den olay Türkiye yazısı AB'den terör ve siyaset baskısı!
FT'den olay Türkiye yazısı AB'den terör ve siyaset baskısı!
O Hayat Benim 93. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
O Hayat Benim 93. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Gaziantep patlaması büyük faciayı şehit polis engellemiş!
Gaziantep patlaması büyük faciayı şehit polis engellemiş!
Ahmet Hakan'dan olay imam hatip pankartına tepki
Ahmet Hakan'dan olay imam hatip pankartına tepki
Esenyurt'ta cadde ortasında cinayet
Esenyurt'ta cadde ortasında cinayet
Kağıthane'de 7 araç kundaklandı
Kağıthane'de 7 araç kundaklandı
Diyarbakır'ın Dicle ilçesinde saldırı!
Diyarbakır'ın Dicle ilçesinde saldırı!