BIST 1.560
DOLAR 7,45
EURO 9,02
ALTIN 440,00
HABER /  CHP

Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a atlet yanıtı

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Adalet Kurultayı'nın açılış töreninde yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisinin atletli fotoğrafına yaptığı eleştirilere yanıt verdi.

Abone ol

CHP’nin, ‘Adalet Kurultayı’ Çanakkale savaşlarının yaşandığı Ecaabat Kocatepe'de, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla Adalet Yürüyüşü'nden 1 buçuk ay sonra başladı. 

 Kocadere Kamp Alanı'nda 4 gün sürecek Adalet Kurultayı'nın açılış konuşmasını yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın atletli fotoğrafını eleştirmesine yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, "Benim atletimle uğraşacağına 142 milyar doları bu ülkenin çiftçisine versene." dedi.

Erdoğan'dan atletli Kılıçdaroğlu yorumu!

 "BENİM ATLETİMLE UĞRAŞACAĞINA..."

Birileri faize karşıyım diyor. Çok yüksek diyor. Son 15 yılda bir avuç faiz lobisine ödenen miktar 142 milyar dolar. Benim atletimle uğraşacağına 142 milyar doları bu ülkenin çiftçisine versene. Düşünün Gazze'ye gitmek için vatandaşları teşvik edeceksin. Binin gemiye diyecek, göndereceksiniz. 9 Türk vatandaşı hayatını kaybedecek, kıyameti koparacaksın sonra gideceksin önlerinde diz çökeceksin. 

Memur istedi vermedin, FETÖ ne istediyse apar topar verdin. Sen vatansever değilsin kardeşim. Bunu yapana vatansever denmez. Son 15 yılda hırsızlık, yolsuzluk yapanlar bu ülkede muteber kişi olmaya başladılar. Devleti yönetmek için cin gibi olmak lazım, cebi doldurmak lazım. Bu algıyı yerleştirmeye başladılar. 

ÖNCEKİ HABERLER
Amasya Kurban bayramı namazı saati - 2017
Velileri şimdiden telaş sardı en az ödeyeceğiniz rakam 370 TL
Ağrı Kurban bayramı namazı saati - 2017
Deniz Baykal Adalet Kurultayı'na katıldı mı yürüyüşe gitmemişti!
Trump talimat verdi resmen alınmayacaklar
Afyon Kurban bayramı namazı saati - 2017
CHP Adalet Kurultayı Çanakkale'de neler oluyor?
Anne ve kızın feci sonu! Bayramı görmek nasip olmadı
Direksiyon başında bu halde yakalandı kırmızı ışıkta...
Adıyaman Kurban bayramı namazı saati - 2017
Yorumlar 33 yorum