BIST 1.408
DOLAR 8,02
EURO 9,62
ALTIN 456,83
HABER /  GÜNCEL

Kılıçdaroğlu yürüyüşte dublör mü kullanıyor?

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan İstanbul'a başlattığı 'Adalet Yürüyüşü'nde dublör kullanıp kullanmadığını merak edenlere, yürüyüşte bulunan CHP'li vekil Ali Şeker Twitter hesabından esprili bir cevap verdi.

Abone ol

CHP İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Kemal Kılıçdaroğlu'nun 13. gününe giren adalet yürüyüşüyle ilgili esprili bir mesaj paylaştı. Kılıçdaroğlu'na çok benzeyen bir kişinin fotoğrafını paylaşan Şeker, "Kılıçdaroğlu yürüyüşte dublör mü kullanıyor?" diyerek Kılıçdaroğlu'nun gerçekten yolu yürüyüp yürümediğini merak edenlere gönderme yaptı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki olarak 13 gündür Ankara'dan İstanbul'daki Maltepe Cezaevi'ne yürüyor. Bu yürüyüşte kendisine milletvekilleri de eşlik ediyor. Kılıçdaroğlu'nun yanında yürüyenlerden biri de CHP İstanbul milletvekili doktor Ali Şeker.

"DUBLÖRÜ DE AYRICA YÜRÜYOR"

Şeker'in Twitter hesabından Kılıçdaroğlu ile ilgili paylaştığı esprili mesaj dikkat çekti. CHP'li vekil "250 kilometreden fazla yürüyen Kılıçdaroğlu dublör mü kullanıyor diyenler. Kılıçdaroğlu'nun dublörü de ayrıca yürüyor :)" diyerek Kılıçdaroğlu'nun bugüne kadar kat ettiği mesafeyi gerçekten yürüyüp yürümediğini sorgulayanlar için espriyle cevap verdi.

ÖNCEKİ HABERLER
Kız kaçırma kavgası: Ölen ve yaralılar var
Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor 4 gününüz var bu son şans
O polis itiraf etti! KPSS soruları defalarca izlettirilmiş
Süleyman Soylu'dan yeni operasyon açıklaması
Canlı bombalara cennet pasaportu içinde yazanlar dehşet!
Yine aynı görüntüler bu kez turizmin başkentinde yaşandı
Fırat Kalkanı'nın devamı mı geliyor? Sınır ötesi operasyon her an başlayabilir
Avrasya Tüneli çıkışında feci kaza araçlar fark etmedi ve...
HDP'den 'Adalet Yürüyüşü' açıklaması: Önümüzdeki günlerde...
Ukrayna'da patlama! Çok sayıda ölü ve yaralı var
Yorumlar 8 yorum