HABER /  MEMUR

KHK'da ihraç edilen öğretmenlerin listesi

FETÖ'den açığa alınıp ihraç edilen öğretmenlerin tam listesi resmi gazetede yayınlandı. 1 Eylül tarihli resmi gazete ihraç edilen öğretmenler tam listesini haberimizde isimlerin tamamıyla birlikte bulabilirsiniz.

Resmi gazetede ihraç edilen öğretmenlerin listesi yayınlandı. İsim isim ihraç edilen öğretmenlerin tam listesi interhethaber.com sitesinde.

Hükümet dün gece yayınladığı 3 yeni KHK ile kamuda FETÖ ile bağlantısı tespit edilen 50 bin 589 kamu çalışanını ihraç etti. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan ihraç edilen ve aralarında öğretmenlerinde bulunduğu memur sayısı 28 bin 163 olarak açıklandı. 

İHRAÇ EDİLEN ÖĞRETMENLER TAM LİSTESİ İSİMLER İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAYIN

İHRAÇ EDİLEN ÖĞRETMENLER LİSTESİ 1

İHRAÇ EDİLEN ÖĞRETMENLERİN LİSTESİ - 2

İHRAÇ EDİLEN ÖĞRETMENLERİN LİSTESİ - 3
İHRAÇ EDİLEN ÖĞRETMENLERİN LİSTESİ - 4

İHRAÇ EDİLEN ÖĞRETMENLERİN LİSTESİ - 5

15 Temmuz başarısız darbe girişimi sonrası kamuda başlatılan FETÖ operasyonları sonuç vermeye başladı. Hükümet ilk kez KHK'lar ile binlerce FETÖ'cü memurun işine son verdi.

MİLLİ EĞİTİM REKOR KIRDI

FETÖ'nün en fazla örgütlendiği kurum olan Milli Eğitim Bakanlığı'nda 15 Temmuz sonrası binlerce öğretmen açığa alınmıştı. Hükümet, 01 Eylül 2016 tarihli KHK ile Milli Eğitim Bakanlığı'nda aralarında öğretmenlerinde bulunduğu 28 bin 163 çalışanı kamudan ihraç etti.

Yapılan ilk değerlendirmelere göre 15 Temmuz darbe girişimi sonrası MEB tarafından açığa alınan öğretmenlerin tamamı son KHK ile ihraç edildiği belirtiliyor.

ÖNCEKİ HABERLER
FETÖ'nün aranan imamı Adil Öksüz de ihraç edildi!
Mirasımız Derneği Kudüs'te kurban kesiyor!
Erdoğan kurbanını hangi kuruma bağışladı?
Jandarma Genel Komutanlığı ihraç edilen memurların tam listesi
Defne Joy Foster'ın eşinden FETÖ açıklaması!
Ek atama kontenjan listesi 2020 belli oldu mu ek atama takvimi
Yorumlar 8 yorum