BIST 1.441
DOLAR 8,44
EURO 10,18
ALTIN 493,83
HABER /  GÜNCEL

Kastamonu kar başladı yeni hava durumu kar duracak mı?

KASTAMONU hava durumu için meteorolojinin verdiği son tahminler tuttu ve Kastamonu'da kar yağışı başladı. Saatlik hava durumu tahminine göre Kastamonu'da kar yağışı gün içide etkili olacak haftasonu etkisini kaybedecek. Kastamonu'da sıcaklık değerleri -4 dereceye kadar düşecek. Peki 12 Aralık öğleden sonra okullar Kastamonu'da tatil olur mu?

Abone ol

KASTAMONU hava durumu kar devam edecek mi sorusunun cevabı için gözler meteorolojiye çevrildi. Kar yağışı gece saatlerinde başladı ve sabahın erken saatlerinde Kastamonu'yu etkisi altına aldı. Kar yağışı bugün aralıklarla etkisini arttırarak Kastamonu'da devam edecek. Sıcaklıkların özellikle gece -4 dereceye kadar düşmesi bekleniyor. Peki Kastamonu'da bugün okullar öğleden sonra tatil olur mu, gözler Kastamonu Valiliği 12 Aralık tatil açıklamasında. 

YURT GENELİNDE KAR ALARMI: Meteorolojinin hafta başında uyarısını verdiği yoğun kar yağışı bir çok ilde hayatı etkilemeye başladı. İç Anadolu'da etkili olmaya başlayan kar yağışı İstanbul'da da sürpriz yaptı. 3 gün sürecek olan kar yağışı 30'dan fazla ili etkiliyor. Ankara'da sabah saatlerinde bastıran kar yağışı artarak devam ederken bir çok ilden yolların kapandığına dair ajanslara haberler düşmeye başladı. İşte meteorolojinin yayınladığı son hava durumu tahmini ve kar yağışı altındaki illerde son durum:

KAR YAĞIŞI OLAN İLLER : Bugün bastıran kar yağışı cuma gününe kadar etkili olacak. Meteorolojinin yayınladığı hava durumu tahminine göre bugün kar yağışı şu illerde yoğun bir şekilde etkili oluyor: Ankara, Eskişehir, Kütahya, Kastamonu, Uşak, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur, Bilecek, Konya, Bolu, Karabük, Kütahya, Çorum, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir, Kayseri, Niğde, Sivas, Gümüşhane, Erzincan, Erzurum, Bayburt, Ağrı, Kars, Ardahan, Muş, Bitlis, Hakkari, Tunceli, Bingöl, Van, Siirt ve Şırnak.

ÖNCEKİ HABERLER
Berat Albayrak: Daha yeni başladık
İngiltere Başbakanı Theresa May görevden mi alınıyor? Kritik saatler
Ankara'da kar başladı saatlik hava durumu nasıl?
İstanbul'da beklenmedik kar yağışı saatlik hava durumuna bakın
Polis cinayeti 'kahkaha' ile çözdü Sesleri arka sokaktan geldi
Fortnite 7.1 güncellemesi resmen yayınlandı
2019 hac ücretleri ne kadar oda türüne göre konaklama
17-25 Aralık belgeleri Akın İpek'in şirketinden servis edilmiş
Kılıçdaroğlu: En çok isyan etmesi gereken sendikalar
Instagram o profiller için çalışmalarına başladı
Yorumlar