POLİTİKA

Kasımpaşa Tüneli açıldı! Direksiyonun başına Erdoğan geçti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kasımpaşa Hasköy Tüneli açılış töreninin ardından kendi kullandığı makam otomobiliyle Başbakan Binali Yıldırım ile birlikte tünelden geçti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kasımpaşa Hasköy Tüneli açılış töreninin ardından kendi kullandığı makam otomobiliyle tünelden geçti. Erdoğan, Kasımpaşa Hasköy Tüneli açılışını kendi kullandığı makam otomobiliyle yaptı. Erdoğan'a yolcu koltuğunda Başbakan Binali Yıldırım eşlik etti. Erdoğan, sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlara makam aracından el sallayarak karşılık verdi. Kasımpaşa Hasköy Tüneli açılış töreninin ardından kendi kullandığı makam otomobiliyle tünelden geçen Erdoğan ve Binali Yıldırım için alınan yoğun güvenlik önlemeleri dikkat çekti.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar