BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,97
ALTIN 412,30
MEDYA

Kara Sevda 66. bölüm fragmanı

Kara Sevda dizisi 66. yeni bölümüyle 26 Nisan 2017 Çarşamba akşamı Star'da olacak. Kara Sevda'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Kara Sevda 66. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 26 Nisan 2017 Çarşamba akşamı Star'da...

Kemal ve Nihan yıllar sonra kavuştukları mutluluğun tadını kızlarıyla birlikte çıkarırken Emir, Nihan’ı hapse yollayacağı planının son imzasını Asu’ya attırır. Nihan izinsiz maden işletmekten gözaltına alınır.

Bütün deliller Nihan’ı işaret ederken Kemal’in Nihan’ı kurtarmaktan başka düşüncesi yoktur. Kemal bu kumpasın ardındaki en zayıf halkadan başlamaya karar verir. Emir ise kurduğu oyunun mutlak galibine dönüşmüşken eli arttırmaya karar verir.

Asu’nun hırsına yenik düşerek yapacağı hata Kemal için Nihan’ın kurtuluşuna açılan bir kapıya dönüşür. Nihan ise gözaltındayken Emir’den gelen, Deniz’i kaybetmesi anlamına da gelen belgeyle sarsılır. Ama yine de geri adım atmaz. Emir’in hamlesini karşılıksız bırakmayacaktır.

Kemal Nihan’ı kurtarmak için çırpınırken, Leyla da Ayhan’la birlikte farkında olmadan Kozcuoğlu holdingin en karanlık sırlarından birini çözmek üzeredir. Bu sırrın sonunda kendisini bekleyen ölümcül tehlikenin farkında değildir.

Emir Zeynep’in Hakan’la evlenme kararından vazgeçmediğini öğrenince Zeynep’le bir araya gelir. Zeynep’i yalnızlık kuyusuna itmek için hareket alır. Zeynep, Emir’e restini çekse de, Hakan’la nikah masasına oturduğu anda bile Emir’den bir işaret bekleyecektir.

Nihan ile Kemal’in sevdası güçlendikçe Emir’in karanlığı derinleşir. İki kara sevdalının her şeye rağmen aşktan bir kale örmeye başlaması, Emir için savaş ilanı anlamı gelir. Emir herkesi içine alacak şenlik ateşini tutuşturmaya karar verdiğinde kendisini de bir sürpriz beklemektedir.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
No: 309; 45. bölüm fragmanı
Evlat Kokusu 7. bölüm 2. fragmanı
Ağlayan bebeği bir anda böyle uyuttu!
Yavru kedilerle fotoğraf çektirmek isteyen adamın dramı!
Abdullah Gül meselesi AK Partili Turan açık açık söyledi
Sakarya'da 20 kişi tabanca ve pompalılarla iş yerini taradı
Google’ın kurucusunun uçan otomobili tanıtıldı
Yaşlı amcanın performansı sosyal medyayı salladı
Trabzonlu fenomenden kahkahalara boğan talep!
Sabriye Adem'i Berna Keklikler'den kıskanınca...