BIST 5.389
DOLAR 22,11
EURO 23,78
ALTIN 1.395,58
GÜNCEL

Kamyonu boşaltırken dehşeti yaşadı!

Çin'de kaydedilen görüntülerde, damperli kamyonda bulunan yükü yamacın yüksek bir noktasında boşaltmak isteyen şoför, beklemediği sonla karşılaştı.

Çin'de damperli kamyonda bulunan yükü yamacın yüksek bir noktasında boşaltmak isteyen şoför, beklemediği sonla karşılaştı. Yükün ağırlık dengesi kamyonun arka tarafında birikince, kamyıon metrelerce yüksekten yuvarlandı. Amatör kameraya kaydedilen bu görüntü sosyal medyada paylaşıldı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler