BIST 5.389
DOLAR 22,15
EURO 23,78
ALTIN 1.387,65
GÜNCEL

Şarkı yarışmasına katıldı ama sesinden çok konuşulan dekoltesi oldu

Bir TV kanalında şarkı yarışmasına katılan kadının giydiği kıyafeti görenler gözlerini alamadı. Sesinden çok dekolte kıyafeti dikkat çeken genç kızın performansı.

Bir TV kanalında şarkı yarışmasına katılan kadın giydiği kıyafetle tüm dikkatleri üzerine çekti. Göğüs dekolteli kıyafetle yarışmaya katılan kadın, sosyal medyada da çok konuşuldu. İşte sesinden çok kıyafeti dikkat çeken o yarışmacı...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler