BIST 5.115
DOLAR 20,96
EURO 22,46
ALTIN 1.313,16
GÜNCEL

Merakı hayatını kaydırdı! Bir anda...

Motosiklet merakına yenik düşen çocuk, motosiklete binip çalıştırdı ve karşısındaki duvara çarptı. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Meraklı çocuk motosiklet merakına yenik düştü ve motosiklete binip çalıştırdığı anda karşısındaki duvara çarptı. Olay güvenlik kamerasına yansırken çocuk motosikletin altında kaldı ve küçük sıyrıklarla kurtuldu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler