BIST 1.445
DOLAR 8,29
EURO 10,09
ALTIN 489,56
HABER /  GÜNCEL

Kadir Topbaş'tan dikkat çeken Rıza Zarrab tweetleri!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Kadir Topbaş resmi twitter hesabından ABD'de görülen Reza Zarrab davasıyla ilgili mesajlar yayınlarken 'Türkiye'yi yıpratmak isteyenlerin sergilediği bir tiyatrodan ibarettir' dedi. Topbaş, 'Meşru hükümeti devirmeye çalışan şer ittifakı, bugün benzer malzemeyle rövanş peşindedir' ifadelerini kullandı.

Abone ol

Koltuğunu Mevlüt Uysal'a devreden İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Kadir Topbaş resmi twitter hesabından ABD'de görülen Reza Zarrab davasıyla ilgili mesajlar yayınladı.

Topbaş, 'New York'taki Zarrab Davası Türkiye'yi yıpratmak isteyenlerin sergilediği bir tiyatrodan ibarettir' derken, 'Meşru hükümeti devirmeye çalışan şer ittifakı, bugün benzer malzemeyle rövanş peşindedir' ifadelerini kullandı.

İŞTE KADİR TOPBAŞ'IN TWEETLERİ

"New York'taki Zarrab Davası Türkiye'yi yıpratmak isteyenlerin sergilediği bir tiyatrodan ibarettir. Bu saldırı devletimizin bağımsızlığını hedef almaktadır"

"17/25 Aralık kumpas sürecinde, seçilmiş meşru hükümeti devirmeye çalışan şer ittifakı, bugün benzer malzemeyle rövanş peşindedir"

"Hiçbir hukuki karşılığı olmayan kağıtları belge diye sallayıp siyaset yaptıklarını zannedenler yine hüsrana uğrayacaklardır."

"Dış odaklı saldırılara alkış tutmak, üst aklın borusunu öttürmek Türkiye'ye zarar verir. Geleceğimizi sıkıntıya sokar."

"Hiç şüphe yoktur ki; saldırıların hedefi Türkiye'dir. Milletimiz bunun farkındadır ve bu saldırılar karşısında her zamankinden daha fazla kenetlenmiştir."

"Bütün kumpaslar gibi bu son tezgah da dağılacaktır. Dış odaklı saldırılar, milletimizin basiret duvarına çarpıp erimeye mahkumdur."

"Türkiye'ye boyun eğdirmek isteyenlere en büyük engel Cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan'ın güçlü liderliğidir."

"Bugün, Türkiye'nin milli haysiyetine saldıranlara "Dur" deme günüdür."

ÖNCEKİ HABERLER
Kılıçdaroğlu'ndan İstanbul için flaş talimat!
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kars'ta müjdeyi verdi
Trump çarşamba günü konuşacak kıyamet kopacak!
Çavuşoğlu: FETÖ, Amerikan yargısına da sızmıştır
Müftülerin nikah kıyma yetkisini düzenleyen yönetmelik yayımlandı
Firari FETÖ'cüler ABD'deki Hakan Atilla davasında
Memur ocak 2018 zamları ne kadar olacak memur zamlı maaşlar
Reza Zarrab'ın serveti ne kadar el konulan mal varlığı ve şirketleri
BBP lideri Destici'den CHP'ye Zarrab ve belge tepkisi
Fi yeni sezon Çi 4.bölüm neden yayınlanmadı dizi final mi yapıyor?
Yorumlar 7 yorum