BIST 4.840
DOLAR 19,18
EURO 20,89
ALTIN 1.217,99
GÜNCEL

Kadınların güldüren kaza kritiği kamerada

Önce kaza yapıp ardından güvenlik kamerası görüntülerini izleyerek kritik yapan kadınlar görüntüleri sosyal medyaya yükledi. Kadınların güldüren kritiği sosyal medyada büyük ilgi gördü.

İstanbul'da bir kadın sürücü arabasıyla geri geri gitmeye çalışırken park halindeki bir araca çarparak kaza yaptı. Ardından kadın sürücü ve arkadaşlarının güvenlik kamerası görüntülerini izleyerek kritik yaptığı anlar ise görenleri güldürdü. Kadınların sosyal medyaya yüklediği kaza kritiği hızla yayılarak büyük ilgili gördü. Görüntülerde, kazanın güvenlik kamerası görüntülerini izleyen kadınlar eğlenceli ve güldüren yorumlar yapıyor.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle