BIST 5.115
DOLAR 20,96
EURO 22,46
ALTIN 1.312,08
GÜNCEL

Afrin’de terör izleri bir bir siliniyor...

Afrin’de terörün izleri bir bir silinirken, Türk Silahlı Kuvvetleri hava harekatı ile imha edilen bir terör kampının görüntülerini paylaştı.TSK ve ÖSO tarafından düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı ile Afrin’de terörün izleri siliniyor.

Afrin’de terörün izleri bir bir silinirken, Türk Silahlı Kuvvetleri hava harekatı ile imha edilen bir terör kampının görüntülerini paylaştı.
TSK ve ÖSO tarafından düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı ile Afrin’de terörün izleri siliniyor. TSK, Afrin Hacıhasanlı bölgesinde hava harekatı ile imha edilmiş olan terör örgütünün eğitim kampı ve muhabere merkezinin görüntülerini paylaştı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler