BIST 1.087
DOLAR 6,93
EURO 8,20
ALTIN 450,37
MEDYA

Kadın dizisinde iğrenç hareket!

FOX ekranlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Kadın son bölümü ile yine çok konuşuldu. Dizinin fettan güzeli Şirin'in yaptığı bir hareket ise olay oldu, izleyici gördükleri karşısında ekran başında dondu kaldı.

Farklı senaryosu ve başarılı oyunculuk performansları ile seyirciden her hafta tam not alan dizi Kadın 62. son bölümü ile FOX'da ekrana geldi. Heyecanın giderek katlandığı dizinin bir sahnesi izleyiciye 'pes' dedirtti.

Şirin ile yıldızları bir türlü barışmayan Ceyda Enver'in evine yardım için gider. Bu durumdan rahatsızlık duyan Şirin tam evden gidecekken babası Enver onu durdurur ve kendilerine bir kahve yapmasını söyler. Ceyda'ya kendi elleri ile kahve yapma fikri Şirin'e hiç cazip gelmese de babasından korktuğu için mutfağa gider ve kahveyi gönülsüz olsa da yapar.

Buraya kadar her şey normal görünse de izleyicinin tepkisini çeken olay bundan sonra yaşanır. Tam kahveyi içeri götürmek için mutfaktan çıkmaya hazırlanan Şirin'in aklına bir cinlik gelir ve kahvelerden birinin içine tükürür.

Sitene Ekle
Yorumlar