BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83
MEDYA

Bizim Hikaye 70. bölüm fragmanı final

Bizim Hikaye dizisi 70. final bölümüyle 23 Mayıs 2019 Perşembe akşamı FOX'ta olacak. Bizim Hikaye'nin bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Bizim Hikaye 70. final bölümü fragmanı yayınlandı. Bizim Hikaye'nin son bölümünde neler yaşanacak? Bizim Hikaye 23 Mayıs 2019 Perşembe akşamı FOX'ta...

Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur.

Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır. Filiz’in bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet.

Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Filiz’e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış’a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır.

Senelerdir Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı tavrı da eklenince işler Barış’ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur.

Hayatını sadece içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya adamış babaları Fikri’ye rağmen birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 6 kardeş ve Filiz’e aşık Barış’ın kesişen yolları herkesi yeni hikayelere götürecektir.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Çarpışma 22. bölüm 2. fragmanı
Bir Zamanlar Çukurova 33. bölüm fragmanı
Kızılcahamam'da köyde çıkan yangın itfaiyeyi alarma geçirdi
Bakın Ay nasıl kuru üzüm gibi büzüşüyor!
Mahmut Tanal: Asıl hedef bendim
Binali yıldırım yarı zamanlı iş reklam filmi
Vefat eden TGRT eski müdürlerinden Berkem için BRT'de tören düzenlendi
Binali yıldırım spor tesisleri reklam filmi
Binali yıldırım motorsiklet reklam filmi
15 Mayıs Türkiye Gündemi yeni