GÜNCEL

Kadın dilenci şaşkına çevirdi

Sosyal medyada yayılan bir görüntü herkesi hayrete düşürdü. Yol kenarında dilenen çarşaflı bir kadının yanına gelen kişiler şüphelendikleri dilencinin çarşafını çıkardılar. Şok anlar saniye saniye amatör kameraya kaydedildi.

İran'da kaydedilidiği bilgisi verilen bir görüntü izleyenleri şaşkına çevirdi. Yol kenarında dilenen çarşaflı kadından şüphelenen kişiler önceden planlayarak herkesi şaşırtan bir şey yaptı. Bir kişi o anları videoya kaydederken, iki adam da şüphelendikleri dilencinin çarşafını çıkardı. Ancak süphelerinde yanılmadılar ve dilenci erkek çıktı. işte o ilginç görüntü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar