BIST 1.550
DOLAR 7,41
EURO 9,01
ALTIN 442,50
MEDYA

İstanbullu Gelin 52. bölüm fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 52. yeni bölümüyle 1 Haziran 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 1 Haziran 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.v

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Çukur finalinde gerçekleri öğrenen Yamaç dağıldı!
Otel havuzunda akılalmaz görüntü… Kimseye aldırmadan öyle bir şey yaptı ki…
Hamza Dağ: 'İnce'nin peşinden 30 makam aracı geliyor'
İnce'nin peşinden 30 makam aracı geliyor
Eski siyasetçiden şok öneri: Ramazan ayını Aralık'a sabitleyelim!
Fethin 565. yılında Erdoğan'dan Fatih'e Kur'an-ı Kerim
Akşener'den TRT'ye tehdit: Satacağım
Dev binalar böyle yerle bir edildi
Emre Kınay’dan ‘öldü’ iddialarına videolu cevap geldi
Köpeği ezen şoförün işine son verildi