BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,97
ALTIN 412,30
POLİTİKA

Hamza Dağ: 'İnce'nin peşinden 30 makam aracı geliyor'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir'de katıldığı sahur organizasyonunda konuştu. Dağ, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi eleştirdi, 'Bisiklete binecekti, şimdiden 30 makam aracı ile geziyor' dedi

Dağ, AK Parti Bergama İlçe Başkanlığının Bankalar Caddesi'nde organize ettiği programa katılarak vatandaşlarla sahur yaptı.

Gazetecilere açıklama yapan Dağ, Ankara'daki milletvekili aday tanıtımı toplantısının hemen ardından İzmir'e gelerek seçim çalışmalarına başladıklarını ve sahaya indiklerini ifade etti.

Dağ, "Sahada gerçekten milletimizin çok ciddi bir teveccühünü görüyoruz. Bu da bizi daha da heyecanlandırıyor. Birkaç gündür söylediğimiz iddialı sözlerin alt yapısı var. Bu, sahadaki hareketliliği, sahada partimize olan teveccühü görmemizden kaynaklanıyor." diye konuştu.

AK Parti'nin 24 Haziran seçimlerinde İzmir'de de başarıyı yakalayacağını ifade eden Dağ, "İnşallah İzmir'de 24 Haziran akşamı çok farklı bir durum söz konusu olacak. Bugün Bergama'da sahur programları icra ediyoruz. Kahvehane toplantıları yaptık ve sahur programımıza geldik. Çok büyük bir ilgiyle karşılandığımızı gördük." şeklinde konuştu.

Dağ, bir gazetecinin, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Bergama'ya girişine ilişkin sosyal medya paylaşımı yaptığını hatırlatması üzerine "Bisiklete binecekti, 30 makam aracı peşinden geliyor." karşılığını verdi.

Hamza Dağ, şu değerlendirmeyi yaptı: "Dün CHP'nin cumhurbaşkanı adayı da Bergama'daydı. Onunla ilgili sosyal medyadan yayınlamış olduğumuz video Bergama'da çekilmiş bir videodur. Bergama'nın girişinde kendi makam otobüsünün arkasında 30'a yakın makam aracının olduğunu gördük. Açıkçası Sayın İnce, cumhurbaşkanı olduğunda bisikletle makamına gidip geleceğini söylemişti. Sayın İnce, cumhurbaşkanı olmadan 30'a yakın dört tekerlekli bisiklet almış. Dün Bergama'da gördük. Biz de kendisini tebrik ettik."

Sitene Ekle
Yorumlar 2 yorum
ÖNCEKİ VİDEOLAR
İnce'nin peşinden 30 makam aracı geliyor
3 milyon sınav kitapçığı için 3 hafta 'hapis'
Fethin 565. yılında Erdoğan'dan Fatih'e Kur'an-ı Kerim
Akşener'den TRT'ye tehdit: Satacağım
Emre Kınay’dan ‘öldü’ iddialarına videolu cevap geldi
Köpeği ezen şoförün işine son verildi
AK Parti bayrağını indirmek için direğe tırmandı terör estirdi
Feci kaza kamerada! İki motor kafa kafaya böyle çarpıştı
Maymunlar kabusları oldu
Erdoğan'dan İnce'nin Gülen iddiasına yanıt