MEDYA

Çukur finalinde gerçekleri öğrenen Yamaç dağıldı!

Çukur'un finalinde Aliço'dan duydukları karşısında şoke eden Yamaç, kardeşinin aile içindeki kötü adam olma fikrini düşündükçe gözyaşlarını tutamadı. Yamaç'ın 'Bana bunu yapma ağabey' diye ağlaması herkesi etkiledi. Aras Bulut İynemli'nin finaldeki oyunculuğu ise göz doldurdu.

Çukur dizisinde finale 2 bölüm kala düğümler çözülüyor. Çukur'un 28 Mayıs Pazartesi yayınlanan 31. bölümünde Yamaç, Çukur'a ihanet edenin ağabeyi Selim olduğunu anladı.

İki bölüm sonra sezon finali yapacak olan Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur'un son bölümü nefesleri kesti. Aliço'nun mekanına gidip düşüncelere dalan Yamaç, bu yaşadıklarının sebebini arıyor. ilk geldiği andan şimdiye kadar yaşadığı her şeyi bir bir düşünen Yamaç, kendilerine bu kadar düşman olan kişileri bulmaya çalışıyor. Aliço'dan Selim'in söylediklerini duyan Yamaç şok oluyor.

Aliço'dan duydukları sonrasında şoka uğrayan Yamaç, ipuçlarını birleştirince oklar Emrah ve Nazım'a dönüyor. Git gide şüpheleri Selim'in üstünde birleşen Yamaç, bunun olmamasını istiyor. Yamaç, kardeşinin aile içindeki kötü adam olma fikrini düşündükçe göz yaşlarını tutamıyor.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar