BIST 1.542
DOLAR 7,42
EURO 9,03
ALTIN 442,68
MEDYA

İstanbullu Gelin 51. bölüm 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 51. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 51. yeni bölümüyle 25 Mayıs 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 51. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 25 Mayıs 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Aşk ve Mavi 67. bölüm fragmanı
Arka Sokaklar 482. bölüm fragmanı
Erdoğan polislere 3600 ek gösterge müjdesi
Sahur için uyanan çocuğun uykuyla imtihanı
Ankara'daki barut fabrikasında patlama! ölü ve yaralılar var
Erdoğan açıkladı! Cemevlerine yasal statü geliyor
Feci kaza! Sürücü camdan fırladı
Avrupa'nın en iyisi People Initiative oldu
Cumhurbaşkanı Erdoğan kongre salonunda partilileri böyle selamladı
Ülkücü sanatçıdan Erdoğan'a 'Memleket Adam' şiiri