HABER /  GÜNCEL

İstanbul'da sağanak yağış! Dere taştı yıldırım yangın çıkardı...

İSTANBUL Beykoz'da şiddetli yağış nedeniyle su baskınları meydana geldi, Elmalı Deresi taştı. Bir evin çatışı yıldırım düşmesi sonucu yandı...

İstanbul'da sağanak yağış! Dere taştı yıldırım yangın çıkardı...

İSTANBUL'da sağanak yağış Beykoz'da su baskınları meydana getirirken, Elmalı deresi taştı. Elmalı mahallesinde bir binanın çatışı yıldırım düşmesi sonucu alev alev yandı.

TOPRAK KALDI DERE TAŞTI SU BASTI... Beykoz'da etkili olan şiddetli yağış su baskınlarına neden oldu, toprak kaymaları meydana geldi. Toprak kayması sonucu bazı ağaçlar yollara düştü. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin, ağaçları kaldırma çalışmaları devam ediyor. Tepetarla Caddesi'ndeki bir binanın üzerine yıldırım düşmesi sonucu yangın çıktı. Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri, yangını söndürürken, soğutma çalışmaları sürüyor. Yoğun yağış nedeniyle Elmalı Deresi de taştı.

YILDIRIM CAYIR CAYIR YAKTI... Elmalı Mahallesi’nde sabah saatlerinde başlayan şiddetli yağış nedeniyle bir binanın çatısına yıldırım düştü. Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri, alev alev yanan çatıya müdahale etti. İtfaiyenin uzun uğraşları sonucu çatıdaki yangın söndürüldü. Yangında ölen ya da yaralanan olmazken binada maddi hasar meydana geldi.

BÜYÜK BİR PATLAMA DUYDUK...  Olayı duyan bir vatandaş ise büyük bir ses duyduğunu belirterek, "Bir patlama duyduk, baktık çatı yanıyor. Yıldırım düşmüş. İçerdekiler kendi imkanlarıyla çıktı” dedi.

Yorumlar 3 yorum