HABER /  GÜNCEL

İstanbul’a hareket etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bursa mitingini tamamlayarak kentten ayrıldı. <br/>Gökdere’de halka hitap eden Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan, o...

İstanbul’a hareket etti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Bursa mitingini tamamlayarak kentten ayrıldı.
Gökdere’de halka hitap eden Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan, otobüsle Atıcılar sahasına gitti. Erdoğan, Atıcılar sahasına giderken kollarına keçeli kalemle Recep Tayyip Erdoğan yazdıran AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdai Yazıcı’nın kızı Nida Yazıcı’yı otobüse aldı. Küçük kız otobüse bindikten sonra gözyaşlarına hakim olamadı. Erdoğan, küçük kızı severken, fotoğraf da çektirdi. Erdoğan daha sonra Atıcılar sahasında helikoptere binerek İstanbul’a gitti.
Öte yandan Ramazan ayında sıcaktan dolayı Erdoğan’ın mitingine katılanlardan 9 kişinin bayıldığı görüldü. Ayrıca miting alanına katılan vatandaşlara soğutucu buharlar sıkılırken, alanda Filistin bayrakları da dikkat çekti. Mitingin sonunda Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, mitinge katılanlara havlu, Bursaspor atkısı ve karanfil dağıttı. Hediyelerden almak için vatandaşlar birbirleriyle yarıştı.
(İHA)

Yorumlar