MEDYA

İnce ile Akşener'in toplamı Ekmeleddin kadar oy aldı

NTV Canlı yayına katılan Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Şakir Dinçşahin, 2018 Cumhurbaşkanı seçimi sonuçlarını, 2014 yılında yapılan seçimle kıyasladı.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Şakir Dinçşahin, 2018 Cumhurbaşkanı seçimi sonuçlarını, 2014 yılında yapılan seçimle kıyasladı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar